Home » ­ » Уряд вимагає у громад Тернопільщини повернути гроші на розвиток

Уряд вимагає у громад Тернопільщини повернути гроші на розвиток

11.09.2019 12:02 Категорія: ­ Економіка Новини 2 коментарі

кабмінЩе 10 липня Уряд схвалив рішення про спрямування 1,4 млрд грн на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. ОМС очікували кошти на будівництво, ремонт, реконструкцію надважливих об’єктів. Проте, кошти в громади не надходили.

Завдяки ініціативі Асоціації міст України та зверненням громад в рамках флешмобу #поверніть_гроші_громад вдалось отримати перші досягнення: Державна казначейська служба України довела до місцевих бюджетів помісячний розпис надходжень. В перших числах вересня перші 10 % коштів вже надійшли на рахунки місцевих бюджетів, інформує АМУ.

Проте 10 вересня у громади надійшли листи зі зверненням Державної казначейської служби (на виконання доручення Міністерства фінансів України проводяться заходи щодо призупинення проведення видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за рахунок коштів відповідної субвенції, перерахованої у вересні 2019 року) з проханням повернути кошти, виділені на соц-економ розвиток. Асоціація міст України, яка завжди стоїть на захисті прав ОМС, пропонує громадам добровільно не погоджуватися на повернення коштів.

Асоціація міст України звертає увагу органів місцевого самоврядування на відсутність законодавчих підстав щодо надання ОМС згоди на проведення операцій із відкликання коштів з рахунків місцевих бюджетів.

 

Уряд вимагає у громад Тернопільщини повернути гроші на розвиток Reviewed by on . Ще 10 липня Уряд схвалив рішення про спрямування 1,4 млрд грн на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на зд Ще 10 липня Уряд схвалив рішення про спрямування 1,4 млрд грн на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на зд Rating: 0

Коментарі (2)

  • ВОЛОДИМИР

    УРЯД НЕМАЄ ПРАВА ВИМАГАТИ ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ ВИДІЛЕНИХ ГРОМАДАМ ТЕРНОПІЛЬЩИНІ НА ПІДТРИМКУ МІСТ ,СЕЛИЩ ЗА РАХУНОК СУБВЕНЦІЙ .А НАВПАКИ ПРОДОВЖИТИ ФІНАНСУВАННЯ ДО ПОВНОГО ВИКОНАННЯ ПОПЕРЕДНЬОГО УРЯДУ РІШЕННЯ .( НАПРИКЛАД НІХТО НЕ ВИМАГАВ ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ ВИДІЛЕНИХ НА СХІДНІ ОБЛАСТЯ .ДОРЕЧІ ДОНЕЦЬКА ОБЛ .500 МІЛЛІОНІВ на РОЗВИТОК .ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛ. 5 МІЛЛІОНІВ .АДЖЕ ПРАВОПРИЄМНІСТЬ УРЯДІВ УКРАЇНИ , ЗА ВИНЯТКОМ РІШЕННЯ СУДУ ПРИ КРИМІНАЛЬНІ ,ЧИ КОРУПЦІЙНІ СКЛАДОВІ ПРИНЯТТЯ РІШЕННЯ “НАДУМАНА ,А НЕ РЕАЛЬНА НЕОБХІДНІСТЬ ) .ІНАЧЕ ЦЕ НЕ УРЯД ,А ПРИМЄРМІНІСТР ЦЕ ПЕРСОНАЖ З “ВЕСІЛЛЯ В МАЛИНІВЦІ “.

  • Саша

    Насправді оця корумпована “кормушка” для колишніх старих посадовців під виглядом “економічного розвитку окремих територі розвитку громад” потребує тотального аудиту.

Додати коментар

scroll to top