fbpx  
Home » Новини » Учні на Тернопільщині отримали шкільний автобус

Учні на Тернопільщині отримали шкільний автобус

05.09.2019 14:30 Категорія: Новини

школа автобусНа виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2019 року № 319 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти» відбулася урочиста церемонія вручення ключів від шкільного автобуса на подвір’ї Гає-Розтоцького навчально-виховного комплексу.

Подія відбулася 2 вересня, під час святкування Дня знань. Участь у заході взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Марія Назарчук, начальник відділу освіти РДА Олена Поплінська, сільський голова Петро Чехович, директор закладу Ігор Бенцал, учні школи, громадськість.

Придбаний транспортний засіб, як повідомили у прес-службі райдержадміністрації, за кошти державної субвенції на умовах співфінансування (30%). З місцевого бюджету було виділено 610 тис. грн.

Нагадаємо, що в Гає-Розтоцькому НВК навчається 184 дитини, і новий шкільний автобус суттєво покращить рівень надання освітніх послуг учням із ближніх населених пунктів району.

 

Учні на Тернопільщині отримали шкільний автобус Reviewed by on . На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2019 року № 319 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реаліз На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2019 року № 319 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реаліз Rating: 0

Додати коментар

scroll to top