Home » ­ » У яких комітетах працюватимуть депутати з Тернопільщини?

У яких комітетах працюватимуть депутати з Тернопільщини?

11.09.2019 13:13 Категорія: ­ Влада Новини

ВРНародні депутати України – вихідці з Тернопільщини, визначилися у яких парламентських комітетах вони працюватимуть.

До комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики увійшло одразу діва нардепи з нашої області – самовисуванець Чайківський Іван Адамович (секретар комітету) та партієць «Слуги народу» Богданець Андрій Володимирович (член комітету).

Двоє представників Тернопілля працюватимуть й у  Комітеті Верховної Ради України з питань бюджету – висуванець партії «Слуга народу» Гевко Володимир Леонідович (заступник голови комітету) та самовисуванець Люшняк Микола Володимирович (член комітету).

Депутатка-тернополянка Марченко Людмила Іванівна, яка потрапила до парламенту за списками «Слуги народу», працюватиме в комітеті з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України, як й уродженець Бережанщини Синютка Олег Михайлович (включений до виборчого списку партії “Європейська Солідарність” під № 9), пише сайт Тернополяни.

Ще один представник нашого краю Василів Ігор Володимирович (партія «Слуга народу») обрав для роботи комітет з питань транспорту та інфраструктури.

Екс-губернатор Тернопільщини Цимбалюк Михайло Михайлович працюватиме на посаді першого заступника голови комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Уродженець Зборівщини Кубів Степан Іванович став членом комітету з питань економічного розвитку, а виходець з Борщівщини Фріз Ірина Василівна – комітету з питань антикорупційної політики.

 

У яких комітетах працюватимуть депутати з Тернопільщини? Reviewed by on . Народні депутати України – вихідці з Тернопільщини, визначилися у яких парламентських комітетах вони працюватимуть. До комітету Верховної Ради України з питань Народні депутати України – вихідці з Тернопільщини, визначилися у яких парламентських комітетах вони працюватимуть. До комітету Верховної Ради України з питань Rating: 0

Додати коментар

scroll to top