fbpx  
Home » Новини » У якому стані ректор ТНЕУ та його дружина?

У якому стані ректор ТНЕУ та його дружина?

11.09.2019 11:22 Категорія: Новини

КрисоватийДоки потерпілий від вибуху біля власного помешкання ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий перебуває в лікарні, його обов’язки виконує проректор з нaуково-педaгогічної роботи університету Миколa Шинкaрик.

Обов’язки тимчасового виконання роботи ректора покладаються на проректора з 4 вересня 2019 року відповідно до Пункту 4.07 ТНЕУ, пише сайт Тернополяни.

—  Доповідаю, що університет працює у штатному режимі. Проводяться лекції, практичні заняття, круглі столи, квести, зустрічіАндрій Ігорович передає усім працівникам університету привітання та дякує за роботу університету. Ректор вселяє в кожного з нас надію в те, що все буде добре, —  наголосив пан Микола.

За словами Миколи Шинкарика, на сьогодні загрози життя Крисоватих немає – родина одужує.

—  Після замаху Андрій Крисоватий та його дружина Оксана Крисовата були поміщені до університетської лікарні. Їм успішно провели операції, спостерігається прогрес, вони одужують. Мав змогу бачитися і з лікарями, і з Андрієм Ігоровичем. Певен, усе буде добре. Не можу знати, коли освітянин повернеться до роботи, але сподіваюся, що дуже швидко. Палати із потерпілими охороняють спеціальні підрозділи. Вдячний всім працівникам університету дякую за єдність та підтримку, — додав т.в.о. ректора.

https://ternopoliany.te.ua/

У якому стані ректор ТНЕУ та його дружина? Reviewed by on . Доки потерпілий від вибуху біля власного помешкання ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий перебуває в лікарні, його обов’язки виконує проректор з нaуково-педaгогічної р Доки потерпілий від вибуху біля власного помешкання ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий перебуває в лікарні, його обов’язки виконує проректор з нaуково-педaгогічної р Rating: 0

Додати коментар

scroll to top