fbpx  
Home » Новини » У Тернополі замінили 12 туристичних табличок на історичних об’єктах

У Тернополі замінили 12 туристичних табличок на історичних об’єктах

19.09.2019 16:58 Категорія: Новини

тур табличкиУ Тернополі замінили 12 інформаційних туристичних табличок на 9-ти історичних об’єктах міста.

З допомогою гаджетів можна завантажувати додаток та бачити більше інформації. Історичні довідники із шрифтом Брайля. Вони мають оновлений дизайн. Їх можна прочитати сімома мовами за допомогою безконтактної технології передачі даних NFC та QR коду.

Перші 4 інформаційні таблички у Тернополі встановили у 2017 році біля тристороннього годинника у центрі міста, Катедрального собору, Тернопільського замку та Надставної церкви. У 2018 році таблички увійшли у ТОП-10 найбільш сканованих по усій Україні. Найбільше гостей міста цікавив тристоронній годинник у. Туристи сканували таблички у місті 70 000 разів, розповів “Новинам на Суспільному.Тернопіль” Тарас Ковальчук.

 

У Тернополі замінили 12 туристичних табличок на історичних об’єктах Reviewed by on . У Тернополі замінили 12 інформаційних туристичних табличок на 9-ти історичних об’єктах міста. З допомогою гаджетів можна завантажувати додаток та бачити більше У Тернополі замінили 12 інформаційних туристичних табличок на 9-ти історичних об’єктах міста. З допомогою гаджетів можна завантажувати додаток та бачити більше Rating: 0

Додати коментар

scroll to top