fbpx  
Home » Новини » У Тернополі врятували життя чоловіку (фото)

У Тернополі врятували життя чоловіку (фото)

23.09.2019 16:58 Категорія: Новини

врятували життя чоловікуКоли життя – найвища цінність: патрульні спільно із працівниками ДСНС та бригадою ШМД допомогли молодому чоловікові.

На спецлінію 102 надійшло повідомлення від 23-річної заявниці про те, що до неї зателефонував її друг та повідомив, що почуває себе погано. Заявниця знаходиться біля дверей квартири друга, але ніхто не відчиняє та на телефонні дзвінки не відповідає.

Прибувши на місце події, спільно із бригадою ДСНС, патрульні почали відчиняти двері шляхом злому, оскільки існувала загроза життю та здоров’я людини.

У квартирі, на ліжку, в одній з кімнат, лежав чоловік та був без свідомості, тому медики одразу ж почали надавати йому медичну допомогу. Як пізніше повідомили лікарі, у нього була гіпоглікемічна кома, проте зараз здоров’ю 30-річного чоловіка нічого не загрожує, тому від шпиталізації він відмовився.

 

Патрульна поліція Тернопільської області

У Тернополі врятували життя чоловіку (фото) Reviewed by on . Коли життя - найвища цінність: патрульні спільно із працівниками ДСНС та бригадою ШМД допомогли молодому чоловікові. На спецлінію 102 надійшло повідомлення від Коли життя - найвища цінність: патрульні спільно із працівниками ДСНС та бригадою ШМД допомогли молодому чоловікові. На спецлінію 102 надійшло повідомлення від Rating: 0

Додати коментар

scroll to top