fbpx  
Home » Новини » У Тернополі розшукують чоловіка, який посварився з дружиною і зник (фото)

У Тернополі розшукують чоловіка, який посварився з дружиною і зник (фото)

30.09.2019 09:26 Категорія: Новини

посварився з дружиною і зникПрацівники Тернопільського відділу поліції проводять оперативно-розшукові заходи, щодо встановлення місця перебування зниклого Серкеза Василя Львовича, 1982 року народження.

26 вересня на лінію «102» звернулась місцева мешканка. Жінка повідомила, що 20 вересня після конфлікту з чоловіком, останній забрав особисті документи та покинув помешкання. Встановити його місце знаходження неможливо.

Прикмети зниклого: ріст 180 см., середньої статури. На руці має татуювання у вигляді хреста.

Був одягнений в спортивні сірі штани та куртку чорного кольору.

Усіх, хто бачив зниклого або володіє інформацією про його можливе місце перебування, поліцейські просять телефонувати за номером у Тернополі 27-11-70 або на лінію «102».

 

У Тернополі розшукують чоловіка, який посварився з дружиною і зник (фото) Reviewed by on . Працівники Тернопільського відділу поліції проводять оперативно-розшукові заходи, щодо встановлення місця перебування зниклого Серкеза Василя Львовича, 1982 рок Працівники Тернопільського відділу поліції проводять оперативно-розшукові заходи, щодо встановлення місця перебування зниклого Серкеза Василя Львовича, 1982 рок Rating: 0

Додати коментар

scroll to top