fbpx  
Home » Новини » У селі на Тернопільщині 11-класники змушені перейти в іншу школу

У селі на Тернопільщині 11-класники змушені перейти в іншу школу

20.09.2019 10:22 Категорія: Новини

навчанняШколу в селі Вишгород, що на Тернопільщині, хочуть залишити без 11 класу. Там навчається лише 5 дітей. Тому їм пропонують добиратись в інше село.

– Є наказ МОНу про те, що в старшій ланці, де є менше 5 учнів (тобто які б мали навчатись за індивідуальною формою навчання) така форма скасовується.  Ці діти або довозяться до іншої школи, або переходять на сімейну форму навчання, – говорить начальник управління освіти Ольга Хома.

Школа знаходиться у селі, куди потрібно добиратись двома автобусами. Є ще варіант їздити в Ланцівці. Одинадцятикласників, які мають потужну програму перед вступом, така новина не тішить.

– Більше того у нас в класі вчився хлопець з особливими потребами, – додає Терену мама одної з одинадцятикласниць Людмила. – І саме тут його прийняли у колектив, це було комфортно для такої форми навчання. Тож цей аспект мав би бути врахований у прийнятті рішення, хоч кількість дітей і недостатня. Також про такі речі треба було попереджати швидше.

 

У селі на Тернопільщині 11-класники змушені перейти в іншу школу Reviewed by on . Школу в селі Вишгород, що на Тернопільщині, хочуть залишити без 11 класу. Там навчається лише 5 дітей. Тому їм пропонують добиратись в інше село. – Є наказ МОНу Школу в селі Вишгород, що на Тернопільщині, хочуть залишити без 11 класу. Там навчається лише 5 дітей. Тому їм пропонують добиратись в інше село. – Є наказ МОНу Rating: 0

Додати коментар

scroll to top