fbpx  
Home » Новини » У парку «Топільче» завершилася реконструкція футбольного поля (фото)

У парку «Топільче» завершилася реконструкція футбольного поля (фото)

12.09.2019 15:12 Категорія: Новини

futbollne-pole-u-gidroparku-topilche-2019-1Від початку року у Тернополі ведуться масштабні роботи з будівництва нових та реконструкції вже існуючих об’єктів спортивної інфраструктури міста. Зокрема, цими днями завершився капітальний ремонт футбольного поля з натуральним газоном, що у гідропарку «Топільче» поруч з картинговою трасою.

Як розповів міський голова Тернополя Сергій Надал, під час ремонту тут повністю оновлено основу футбольного поля, влаштовано новий трав’яний газон, облаштовано систему автоматичного поливу води, що забезпечуватиме повне і рівномірне зрошування всієї ділянки поля, встановлено штучне покриття навколо ігрового поля, оновлено глядацькі трибуни та вмонтовано огорожу.

«Наразі укріплюється коренева система газонної трави, в подальшому буде нанесена розмітка та встановлені нові ворота, – додає Сергій Надал. – Заплановано, що уже весною наступного року на цьому стадіоні пройдуть матчі другого кола Чемпіонату України серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів».

Оновлене футбольне поле розміром 105х75м буде використовуватися для організації навчально-тренувального процесу КЗ “ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту”, а також не виключається можливість проведення тут різноманітних змагань, навчально-тренувальних зборів та матчів інших футбольних клубів, повідомляє прес-служба міської ради.

Зі слів керівництва комунального закладу,  до цього часу у ДЮСШ не було належного стадіону для забезпечення тренувальним процесом, а тепер це футбольне поле стане їхнім основним ігровим полем, де спортсмени зможуть тренуватися та приймати матчі.
Нагадаємо, у КЗ Тернопільської міської ради «ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту» футболом займаються понад 600 дітей, серед яких чотири команди гравців приймають участь у вищій лізі Дитячо-юнацької футбольної ліги України.

futbollne-pole-u-gidroparku-topilche-2019-2

futbollne-pole-u-gidroparku-topilche-2019-4

futbollne-pole-u-gidroparku-topilche-2019-6

futbollne-pole-u-gidroparku-topilche-2019-3

 

У парку «Топільче» завершилася реконструкція футбольного поля (фото) Reviewed by on . Від початку року у Тернополі ведуться масштабні роботи з будівництва нових та реконструкції вже існуючих об’єктів спортивної інфраструктури міста. Зокрема, цими Від початку року у Тернополі ведуться масштабні роботи з будівництва нових та реконструкції вже існуючих об’єктів спортивної інфраструктури міста. Зокрема, цими Rating: 0

Додати коментар

scroll to top