fbpx  
Home » Кримінал » У ДТП на Тернопільщині загинув відомий музикант

У ДТП на Тернопільщині загинув відомий музикант

04.09.2019 08:44 Категорія: Кримінал Новини

у ДТП загинув легендарний український бардЗагинув володар гран-прі «Червона рута-1989», український бард, кобзар та бандурист Василь Жданкін. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст та музикознавець з Тернополя Михайло Маслій.

«Ввечері 2 вересня у Кременці, що на Тернопільщині в ДТП загинув володар гран-прі «Червона рута-1989» Василь Жданкін. В останні роки співак уподобав їзду на скутері, його часто можна було побачити в місті чи дорогою на дачу, якою так пишався, адже природа там була нерукотворної краси. 2 вересня 2019 року, приблизно біля 20 години вечора, він, як виявилося, востаннє повертався на ньому до рідної хати, машина збила його на смерть за якихось кількасот метрів від домівки, аварія трапилася біля краєзнавчого музею», – йдеться у повідомленні.

У ДТП на Тернопільщині загинув відомий музикант Reviewed by on . Загинув володар гран-прі «Червона рута-1989», український бард, кобзар та бандурист Василь Жданкін. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст та м Загинув володар гран-прі «Червона рута-1989», український бард, кобзар та бандурист Василь Жданкін. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст та м Rating: 0

Додати коментар

scroll to top