fbpx  
Home » Новини » У Чорткові запрацювали ще три «розумні» табло (фото)

У Чорткові запрацювали ще три «розумні» табло (фото)

11.09.2019 14:25 Категорія: Новини 1 коментар

DSC_0668У травні в Чорткові з’явилося перше електронне  інформаційне табло з графіком руху маршруток на зупинці «Автобусна станція» (вул. Копичинецька). А нещодавно ще три такі табло встановили на двох зупинках  «Центр» (неподалік супермаркету «Рукавичка», вул. Гончара і навпроти магазину «Родинна ковбаска») та «Кадуб» (біля готельно-ресторанного комплексу «Гетьман»).

До слова, цього року всі легальні маршрутки, що курсують Чортковом, за кошти платників податків міста обладнали gps-трекерами, тож відтепер міська рада має доступ до наступної інформації: з якою періодичністю їздять водії, чи дотримуються графіку, чи їздять у мікрорайони, котрі називають нерентабельними (як-от, для прикладу, Бердо), повідомили у прес-службі міської ради.

Відтепер в онлайн-режимі відстежується місцезнаходження всіх маршруток, система вираховує середню швидкість та відображає на інформаційному табло, через скільки приблизно приїде транспорт на цю зупинку. Інформація з транспортних засобів зчитується системою кожні 5 секунд. Якщо маршрутка різко змінює швидкість або робить непередбачену зупинку – відбувається додаткове зчитування координат. Кожні 10 секунд дані передаються на сервер.

Отож, на електронних інформаційних табло відображатиметься номер маршруту, напрямок руху автобуса (Синяково, Бердо, Залізничний вокзал, Борднетце і т.д.), а також час прибуття маршрутки на дану зупинку. Окрім того, табло обладнані Wi-Fi, камерою відео спостереження, годинником та usb-виходом для зарядки смартфонів чи інших приладів.

DSC_0673-1

yzobrazhenye_viber_2019-09-10_10-09-45

 

У Чорткові запрацювали ще три «розумні» табло (фото) Reviewed by on . У травні в Чорткові з’явилося перше електронне  інформаційне табло з графіком руху маршруток на зупинці «Автобусна станція» (вул. Копичинецька). А нещодавно ще У травні в Чорткові з’явилося перше електронне  інформаційне табло з графіком руху маршруток на зупинці «Автобусна станція» (вул. Копичинецька). А нещодавно ще Rating: 0

Коментарі (1)

  • ВОЛОДИМИР

    ЦЕ ХОРОША НОВИНА ,ЧИ ОКУПЛЯТЬСЯ ЗАТРАТИ .ПОБАЧИМ В РЕЗУЛЬТАТАХ КОНТРОЛЮ ЗА ДОТРИМАННЯМ ГРАФІКА .КРІМ ТОГО ХОТІЛОСЬБИ ЩОБ МІСЬКІ МАРШРУТКИ ТА АВТОБУСИ ВИХОДИЛИ ЗРАНКУ З ПОМИТИМИ САЛОНАМИ .ЯК І МИЛИСЬ САЛОНИ ВДРУГЕ В ОБІД .НЕСКЛАДНО ЦЕ ВРАХУВАТИ В ГРАФІКАХ РУХУ .ЩОБ НЕВИНИКАЛИ НЕЗРУЧНОСТІ В ГРОМАДЯН .
    ДИВНО ВКАЗАНО ЩО ВСІ ЛЕГАЛЬНІ МАРШРУТКИ ОБЛАДНАНІ ПЕВНОЮ ЕЛЕКТРОНІКОЮ ,А ЩО Є ЩЕ НЕЛЕГАЛЬНІ МАРШРУТКИ ?

Додати коментар

scroll to top