fbpx  
Home » Новини » Тернополянин претендує на місце в ЦВК

Тернополянин претендує на місце в ЦВК

23.09.2019 09:35 Категорія: Новини

місце в ЦВКУродженець Тернополя, 38-річний Андрій Гевко може стати членом Центральної виборчої комісії за квотою партії «Голос».

«Партія “Голос” запропонувала Володимиру Зеленському обрати членом ЦВК експерта з виборчого права Андрія Гевка, який під час позачергових парламентських виборів був представником політсили у Центрвиборчкомі з правом дорадчого голосу», – gро це, з посиланням на прес-службу цієї політичної сили, повідомило інформцаійне агенство Інтерфакс.

У  партії уточнюють, що Гевко – один із авторів навчальних матеріалів для членів виборчих комісій в системі онлайн навчання “ВИБОРКОМ”, а також один з авторів навчальних матеріалів для працівників органів ведення Державного реєстру виборців (2009 рік), які були створені за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні, пише сайт Тернополяни.

Відомо, що Андрій Гевко, з липня 2014 по травень 2016 року, працював заступником Міністра освіти і науки України.

У 2019 році він балотувався до Верховної ради України за списками партії «Голос», в яких займав 23 позицію.

 

Тернополянин претендує на місце в ЦВК Reviewed by on . Уродженець Тернополя, 38-річний Андрій Гевко може стати членом Центральної виборчої комісії за квотою партії «Голос». «Партія “Голос” запропонувала Володимиру З Уродженець Тернополя, 38-річний Андрій Гевко може стати членом Центральної виборчої комісії за квотою партії «Голос». «Партія “Голос” запропонувала Володимиру З Rating: 0

Додати коментар

scroll to top