fbpx  
Home » Новини » Тернополяни підтримали флешмоб і купують продукти потребуючим пенсіонерам

Тернополяни підтримали флешмоб і купують продукти потребуючим пенсіонерам

18.09.2019 15:20 Категорія: Новини

maxresdefaultПродукти для пенсіонерів. Шоста хвиля всеукраїнського флешмобу #letshelpbabusya відбулась у Тернополі. Волонтери в одному із тернопільському супермаркетів підходили до пенсіонерів, і пропонували їм зібрати і оплатити продуктовий набір, повідомляє Т1 Новини.

Пані Ганна виходить із тернопільського супермаркету із повною сумкою продуктів. Жінка радіє, адже товари їй придбали волонтери. Вони роблять це в рамках всеукраїнського флешмобу #letshelpbabusya.

“Хороший настрій. Я не сподівалася такого. Всього мені купили: моркву, фарш, майонез, шоколадку, рис купили. Я такого не можу собі дозволити кожен тиждень”, – каже пенсіонерка пані Ганна.

Т1 Новини

 

Тернополяни підтримали флешмоб і купують продукти потребуючим пенсіонерам Reviewed by on . Продукти для пенсіонерів. Шоста хвиля всеукраїнського флешмобу #letshelpbabusya відбулась у Тернополі. Волонтери в одному із тернопільському супермаркетів підхо Продукти для пенсіонерів. Шоста хвиля всеукраїнського флешмобу #letshelpbabusya відбулась у Тернополі. Волонтери в одному із тернопільському супермаркетів підхо Rating: 0

Додати коментар

scroll to top