fbpx  
Home » Новини » Тернополяни незадоволені змінами маршруту тролейбуса №1

Тернополяни незадоволені змінами маршруту тролейбуса №1

13.09.2019 12:11 Категорія: Новини 1 коментар

тролейбусТернополянка створила електронну петицію, у якій просить повернути маршрут тролейбуса №1 або розв’язати питання з транспортним сполученням «Карпенка-Східний».

За її словами, у годину пік в транспорті маршруту №1А їхати не можливо, як результат – багато мешканців запізнюються на роботу, пише Терен.

– Просимо розв’язати питання з транспортним сполученням «Карпенка-Східний», оскільки їздити у час пік не можливо, як результат – неможливо добратись вчасно людям на роботу, – пише Катерина Пижик. – Просимо внести зміни (повернути) маршрут тролейбуса №1 або ж збільшити кількість транспорту по маршруту № 1А.

Нагадаємо, з вересня тролейбуси їздитимуть за новим маршрутом. №1 відтепер додатково заїжджає через ринок та на вул. Довженка.

До слова, підтримати петицію може кожен охочий ТУТ. Для того, щоб її розглянули у міській раді потрібно зібрати 300 підписів.

http://teren.in.ua/

Тернополяни незадоволені змінами маршруту тролейбуса №1 Reviewed by on . Тернополянка створила електронну петицію, у якій просить повернути маршрут тролейбуса №1 або розв’язати питання з транспортним сполученням «Карпенка-Східний». З Тернополянка створила електронну петицію, у якій просить повернути маршрут тролейбуса №1 або розв’язати питання з транспортним сполученням «Карпенка-Східний». З Rating: 0

Коментарі (1)

  • Володимир

    Раніше прокинутись і вийти до тролейбуса бажаючих нема. А людям, які добираються до автостанції, потрібно на тролейбусі пересадка.

Додати коментар

scroll to top