fbpx  
Home » Новини » Тернополяни мають можливість потрапити у кліп відомого гурту

Тернополяни мають можливість потрапити у кліп відомого гурту

27.09.2019 18:08 Категорія: Новини

скайТернополяни можуть потрапити у новий кліп гурту «СКАЙ» на пісню «Кожного Дня». Про це фронтмен гурту Олег Собчук,написав на своїй сторінці в мережі «Фейсбук».

«Монтуючи відео на пісню “Кожного Дня” я зрозумів, що в кліпі не вистачає простих людських дій та емоцій. Тобто того, що ми робимо Кожного Дня. Сміємося, плачемо, працюємо, відпочиваємо, кохаємо, сперечаємось, подорожуємо, зустрічаємось, розлучаємось, створюємо нове, долаємо перешкоди, прощаємо, віримо, займаємось спортом, стоїмо в заторах, їмо, п’ємо, кохаємо, виховуємо дітей, ризикуємо, ітд… І це все є у наших фанів у якісній повній мірі. На концертах я в цьому переконався і не раз. То чому ж це не показати? Наші фани найкращі! Подумав я і вирішив запропонувати вам таку ідею.

Отож, щоб потрапити до нового кліпу, прихильники повинні зняти відео цікавого моменту чи ситуації з вашого Дня, з роздільною здатністю 1080р×60кадр/с в форматі HD на хороший смартфон, або GoPro з тривалістю до 3хв і надіслати на електронну скриньку: skaymusic@gmail.com

«Відео прийматимуться до 30 вересня. Ми відберемо найкраще і ви назавжди станете частинкою кліпу СКАЙ / SKAI Ось так просто..! Чекаємо»,  — пише Олег Собчук.

 

Тернополяни мають можливість потрапити у кліп відомого гурту Reviewed by on . Тернополяни можуть потрапити у новий кліп гурту «СКАЙ» на пісню «Кожного Дня». Про це фронтмен гурту Олег Собчук,написав на своїй сторінці в мережі «Фейсбук». « Тернополяни можуть потрапити у новий кліп гурту «СКАЙ» на пісню «Кожного Дня». Про це фронтмен гурту Олег Собчук,написав на своїй сторінці в мережі «Фейсбук». « Rating: 0

Додати коментар

scroll to top