fbpx  
Home » Новини » Тернополянка вражена порядністю людей, які повернули їй гаманець

Тернополянка вражена порядністю людей, які повернули їй гаманець

25.09.2019 16:05 Категорія: Новини

гроші“Хочу написати пост подяки !, – пише Регінка Пекарська у Тернопільські плітки, – Повертаючись з роботи, пів години тому, я бігла на маршрутку. Вулиця Київська, біля базарчику , перебігаючи дорогу , я навіть не зауважила, що у мене відкрився рюкзак і з нього випав гаманець!

Напевно не так шкода грошей, як шкода банківських карток, які потрібно потім відновити ((( а це витрачений час. Документи та всякі важливі папірчики)))
Так от велике дякую, якомусь чоловікові, який їдучи в машині побачив , що в мене випав гаманець , почав сигналити , люди почали обертатися, і гукати мене) я не відразу зрозуміла , що то до мене, біжить якийсь чоловік , а в руках тримає мій гаманець. Сказати , що я в шоці – нічого не сказати ! Якщо хтось з цих людей, читає цей пост, я хочу сказати Вам усім Дякую!!!!! приємно , що є такі люди !!! Тепер буду уважнішою!”

Джерело: Реально

 

Тернополянка вражена порядністю людей, які повернули їй гаманець Reviewed by on . “Хочу написати пост подяки !, – пише Регінка Пекарська у Тернопільські плітки, – Повертаючись з роботи, пів години тому, я бігла на маршрутку. Вулиця Київська, “Хочу написати пост подяки !, – пише Регінка Пекарська у Тернопільські плітки, – Повертаючись з роботи, пів години тому, я бігла на маршрутку. Вулиця Київська, Rating: 0

Додати коментар

scroll to top