fbpx  
Home » Новини » Тернопільський депутат – у медикаментозній комі. Рідні просять про допомогу

Тернопільський депутат – у медикаментозній комі. Рідні просять про допомогу

18.09.2019 08:41 Категорія: Новини

баштаТернопільському депутату Олександру Башті зробили операцію, після якої чоловік опинився в медикаментозному сні.

Стан чоловіка важкий, але стабільний. Є динаміка до покращення показників, але медики наголошують, що патологія надзвичайно серйозна, повідомляє Тернопіль 1.

Нагадаємо, після змагань, у яких Олександр Башта брав участь, депутат втратив свідомість. Його шпиталізували спочатку до психоневрологічної лікарні. Там медики діагностували інсульт. Депутат деякий час перебував в комі. Згодом лікарі відмітили позитивну динаміку, але стан знову погіршився. Далі чоловіка перевели до Тернопільської лікарні швидкої допомоги і прооперували.

За час перебування депутата у лікарні багато знайомих, друзів і просто небайдужих тернополян цікавились як допомогти. Оскільки кожного дня Олександру потрібні дороговартісні ліки, дружина Ірина відкрила рахунок. ПриватБанк 5168 7427 2285 1858 Хто не може допомогти коштами, рідні просять долучитись молитвою!

Тернопільський депутат – у медикаментозній комі. Рідні просять про допомогу Reviewed by on . Тернопільському депутату Олександру Башті зробили операцію, після якої чоловік опинився в медикаментозному сні. Стан чоловіка важкий, але стабільний. Є динаміка Тернопільському депутату Олександру Башті зробили операцію, після якої чоловік опинився в медикаментозному сні. Стан чоловіка важкий, але стабільний. Є динаміка Rating: 0

Додати коментар

scroll to top