fbpx  
Home » Новини » Тернопільський депутат – четвертий день у комі. Родина просить про допомогу

Тернопільський депутат – четвертий день у комі. Родина просить про допомогу

12.09.2019 09:35 Категорія: Новини

БаштаДепутат Тернопільської обласної ради Олександр Башта четвертий день перебуває в комі. Родина просить про допомогу на дороговартісне лікування, пише Слово.

Олександр Башта вже третю добу перебуває у важкому коматозному стані після перенесеного інсульту. Тернопільські медики провели операцію, яка наразі дала віру в подальше одужання, втім попереду – дороге лікування, – повідомляє його друг та соратник по партії Олег Сиротюк.

За його словами, 12 вересня минає четверта доба, відколи Олександр Башта перебуває в лікарні з інсультом в стані коми.

«Вчора тернопільські медики провели успішне оперативне втручання, яке дає надію на одужання Олександра. Зараз триває консервативне лікування. Багато його друзів і знайомих питали, як і чим можна допомогти. З дозволу сім`ї даю номер банківської картки (5168 7427 2285 1858) дружини, Ірини Башти, на яку кожен бажаючий може переказати кошти на лікування. Дякуємо за підтримку та допомогу!», – написав Олег Сиротюк на своїй сторінці у Facebook. 

Незадовго до цього Олександр Башта здобув заслужену медаль на Тернопільському чемпіонаті із багаторазового жиму. Він завжди є активним учасником громадсько-політичних, суспільно-культурних та спортивних подій області. Велику роль Олександр Башта приділяє розвитку та уславленню націоналістичних цінностей на Тернопіллі.

 

Тернопільський депутат – четвертий день у комі. Родина просить про допомогу Reviewed by on . Депутат Тернопільської обласної ради Олександр Башта четвертий день перебуває в комі. Родина просить про допомогу на дороговартісне лікування, пише Слово. Олекс Депутат Тернопільської обласної ради Олександр Башта четвертий день перебуває в комі. Родина просить про допомогу на дороговартісне лікування, пише Слово. Олекс Rating: 0

Додати коментар

scroll to top