fbpx  
Home » Новини » Тернопільська молодь вперше за 10 років перемогла у міжнародному конкурсі

Тернопільська молодь вперше за 10 років перемогла у міжнародному конкурсі

05.09.2019 15:20 Категорія: Новини

конкурсНагороджено переможців та активних учасників міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра».

Роботи учасників були представлені у різних номінаціях, а саме малюнок, фоторобота, відеофільм, слайд-шоу, захід з оздоровлення водних ресурсів, твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття.

Зазначимо, що вперше за 10 років існування конкурсу у церемонії нагородження представлені переможці з Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Хмельницької, Тернопільської, Вінницької та Одеської областей України, а також з Молдови.

Додамо, що щороку конкурс підтверджує свою актуальність та необхідність у подальшій потребі поширення серед молоді екологічної освіти, шани до дбайливого використання та відтворення водних ресурсів.

І організатори, а це громадські організації та державні установи, мають надію на те, що з кожним наступним роком до цієї благородної справи буде приєднуватися все більше і більше охочих зберегти наш прекрасний басейн Дністра для майбутніх поколінь.

Тернопільська молодь вперше за 10 років перемогла у міжнародному конкурсі Reviewed by on . Нагороджено переможців та активних учасників міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра». Роботи учасників були представлені у різних номінаціях, а саме м Нагороджено переможців та активних учасників міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра». Роботи учасників були представлені у різних номінаціях, а саме м Rating: 0

Додати коментар

scroll to top