fbpx  
Home » Новини » Тернопіль відвідала популярна співачка (фото)

Тернопіль відвідала популярна співачка (фото)

27.09.2019 15:10 Категорія: Новини

Jerry HeilАвторка відомих хітів «Охрана отмєна» і «Вільна каса» приїхала в Тернопіль. Фото з прогулянки містом співачка поділилася на своїй сторінці в соціальній мережі.

Як повідомляють “Тернопільські“, Jerry Heil прогулялася популярними закладами містами, шукаючи, де можна смачно поїсти. Слід зазначити, що дівчина притримується сироїдства, тобто не вживає у їжу тваринної, термічно обробленої їжі та деяких продуктів.

Співачка залишилася задоволеною візитом в клуб Young, що входить у мережу «Сім’ї ресторанів Файного міста». В закладі Jerry Heil замовила роли і салат, які приготували з врахуванням смакових вподобань співачки. Своїм вибором дівчина залишилася задоволеною.

В сторіз в соціальній мережі відома виконавиця опублікувала світлини з інтер’єром закладу. Особливо співачку вразила вбиральня, яку вона назвала не поганим місцем для селфі.

Варто додати, що справжнє ім’я виконавиці Яна Шамаєва. Родом дівчина з села Васильків Київської області. Окрім своїх хітів, Jerry Heil виконує кавери на композиції інших виконавців та активно веде відеоблог.

Музикою дівчина розпочала займатися з трьох років. Згодом успішно закінчила Київський інститут музики імені Глієра та Національну музичну академію України імені Чайківського.

 

Тернопіль відвідала популярна співачка (фото) Reviewed by on . Авторка відомих хітів «Охрана отмєна» і «Вільна каса» приїхала в Тернопіль. Фото з прогулянки містом співачка поділилася на своїй сторінці в соціальній мережі. Авторка відомих хітів «Охрана отмєна» і «Вільна каса» приїхала в Тернопіль. Фото з прогулянки містом співачка поділилася на своїй сторінці в соціальній мережі. Rating: 0

Додати коментар

scroll to top