fbpx  
Home » Новини » Скандал в соцмережі: нова кохана Віктора Павліка відповіла на звинувачення його екс-дружини

Скандал в соцмережі: нова кохана Віктора Павліка відповіла на звинувачення його екс-дружини

28.09.2019 13:55 Категорія: Новини

кохані павлікаВ соціальній мережі розгорілася перепалка між теперішнім і колишнім коханням відомого співака з Тернопільщини Віктора Павліка. Нещодавно колишня дружина виконавця Лариса в своєму дописі розповіла про численні зради чоловіка.

Повідомляє «Ternopil24».

В одному з інтерв’ю молода коханка зазначила, що від хороших дружин не йдуть. Її вислів не на жарт розлютив екс-дружину співака. У відповідь на звинувачення Катерина Репяхова виклала свою версію подій.

«Ви, Лариса відпочивали влітку закордоном, взимку на лижах. Ви, Лариса при мені просили свого колишнього чоловіка купити годинник, то куртку (і це нормально). Ви, Лариса просили чоловіка купити новий айфон, на той момент, коли він вже пішов з дому. Я свідок того, як Віктор регулярно надсилає гроші на продукти. Тисячами. І так було все 4 роки. Невже не можна знайти гроші і на Макдональдс? Мені здається, вам пора перестати перекладати відповідальність за своє життя на когось іншого», – зазначила Катерина.

За словами нової обраниці Віктора Павліка, вона і до знайомства з співаком могла собі дозволити відвідування дорогих салонів краси та подорожувати світом.

Сам співак наразі не коментує перепалку між жінками.

 

Скандал в соцмережі: нова кохана Віктора Павліка відповіла на звинувачення його екс-дружини Reviewed by on . В соціальній мережі розгорілася перепалка між теперішнім і колишнім коханням відомого співака з Тернопільщини Віктора Павліка. Нещодавно колишня дружина виконав В соціальній мережі розгорілася перепалка між теперішнім і колишнім коханням відомого співака з Тернопільщини Віктора Павліка. Нещодавно колишня дружина виконав Rating: 0

Додати коментар

scroll to top