Home » ­ » Новий прем’єр-міністр Гончарук збирається розпродати землі Тернопільщини?

Новий прем’єр-міністр Гончарук збирається розпродати землі Тернопільщини?

11.09.2019 10:54 Категорія: ­ Економіка Новини 2 коментарі

70189998_2331462236952811_2254588261072633856_nНа тлі заяв нового прем’єра про те, що землю зможуть купувати іноземні громадяни, час замислитись про питання продовольчої безпеки. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише український політик і громадський діяч Максим Голосний.

«Час спитати Гончарука, як держава буде забезпечувати власне населення дешевими та якісними продуктами? Сьогодні Україна вирощує рапс, соняшник та кукурудзу. Якщо земля перейде до власності транснаціональних або російських компаній (ми ж розуміємо, що вони теж належать до іноземних громадян) – вже ніхто не зможе що їм вирощувати на своїй землі. Чи вирощувати взагалі…», – зазначає Голосний.

Він також зауважує, що сьогодні в державі сьогодні геть відсутнє стратегічне планування не тільки щодо енергетичної безпеки, але ї продовольчої безпеки громадян.

«Навіть в сільськогосподарський сфері ми не розуміємо власних переваг та не піднімаємо питання “НАЦІОНАЛЬНОГО ІНТЕРЕСУ”. Як зручно все покласти на “мудру руку вільного ринку”, які все врегулює. І ось результат: Рапс на сніданок, соняшник на обід, кукурудза на вечерю. Навіщо нам стільки рапсу та кукурудзи, коли не вистачає звичайних повсякденних продуктів? Картопля з Египту, томати, перець та огірки з Турції, Часник і гречка з Китаю, Цибуля з Голандії, молода капуста – з Македонії. Сьогодні, під гаслами “вільного ринку” ми не здатні забезпечити населення основними продуктами харчування. При дефіциті зовнішньоторгового балансу, “житниця Європи” витрачає дорогоцінну валюту на закупівлю за кордоном того, що могли б вирощувати самі», – пише політик.

За словами Голосного, новий Кабмін замість того, щоб підтримувати сільськогосподарську галузь, береться її знищувати.

«Зверніть увагу – ЖОДНОЇ ЗГАДКИ нового кабміну про підтримку та розвиток цієї галузі – дешевих кредитах, пільгах, та зменшення оподаткування. НІ – МИ БУДЕМО ПРОДАВАТИ ЗЕМЛЮ. Як Держава без землі буде годувати власне населення? Владу знову захопили невігласи та злочинці. Не дай себе надурити – СПИТАЙ ЗЕЛЕНСЬКОГО, ДЕ ТВОЇ ЗАКОННІ 2 ГА?», – запитує активіст.

Додамо, що згідно зі статтею 121 Земельного кодексу України, кожному громадянинові, який досяг 18-річного віку, держава може передати не більше двох гектарів для ведення особистого сільського господарства, для ведення садівництва – не більше 0,12 га. На будівництво житлового будинку в місті і селах виділяють різні площі землі, в селі можна одержати не більше 0,25 га, в селищах – не більше 0,15 га, а в місті – 0,1 га.

Для дачного будівництва в законі передбачено не більше 0,1 га і для гаража – не більш 0,01 га. Безкоштовно приватизовувати можна кожен з видів ділянок тільки один раз, незалежно від того, чи є земля у членів сім’ї.

1

2

 

Новий прем’єр-міністр Гончарук збирається розпродати землі Тернопільщини? Reviewed by on . На тлі заяв нового прем'єра про те, що землю зможуть купувати іноземні громадяни, час замислитись про питання продовольчої безпеки. Про це на своїй сторінці у Ф На тлі заяв нового прем'єра про те, що землю зможуть купувати іноземні громадяни, час замислитись про питання продовольчої безпеки. Про це на своїй сторінці у Ф Rating: 0

Коментарі (2)

  • ВОЛОДИМИР

    ПРОДАВАТИ ЗЕМЛЮ МОЖНА ТІЛЬКИ УКРАЇНЦЯМ ( ВИКЛЮЧЕННЯ “РАСІЯНІ ” МОСКОВІТИ , НЕЗАЛЕЖНО ВІД ЧАСУ ПРОЖИВАННЯ . ДО ПОВЕРНЕННЯ УКРАЇНСЬКИХ ЗЕМЕЛЬ : БІЛГОРОДЩИНИ ,КУБАНІ ,КРИМУ ,ЗЕЛЕНОГО КЛИНУСИБІРУ , ЧАСТИНА МУРМАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ,НИЖНОЇ ЧАСТИНИ ВОЛГИ ,КУРСЬКОЇ ОБЛ .ЗАХОПЛЕНИХ ЧАСТИН ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ ). ОДНОЗНАЧНО ОПРИДІЛИТИ ЧАСТКУ НЕ БІЛЬШЕ 100 ГЕКТАРІВ В ОДНІ РУКИ .КАТИГОРИЧНО ЗАБОРОНИТИ ПРОДАЖ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ ІНОЗЕМЦЯМ .
    АЛЕ ,СПОЧАТКУ НЕОБХІДНО СТВОРИТИ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК В УКРАЇНІ .А ТАКОЖ ФІЛІЇ ЗЕМЕЛЬНОГО БАНКУ ПО ОБЛАСТЯХ ,ВСІ ОПЕРАЦІЇ ПРОВОДИТИ В РЕЖИМІ ПРОЗОРО І ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК ТА ФІЛІЇ ( З ОСОБИСТОЮ ПРИСУТНІСТЮ ПОКУПЦЯ ).ЩОБ СТВОРИТИ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК В УКРАЇНІ ,НЕОБХІДНО ЗАВЕРШИТИ 100 % ОБЛІК КАДАСТРУ ВСІХ ЗЕМЕЛЬ, ГІР ,ЛІСІВ, САДІВ ,РІЧОК ,ОЗЕР ,СТАВКІВ ,БОЛОТ,ПУСТЕЛЬ, НАПІВПУСТЕЛЬ . .ОПРЕДІЛИТИ КАТЕГОРІЮ ВСІХ ЗЕМЕЛЬ ,ЩОБ ВІДПОВІДАЛО РЕАЛЬНІ ОЦІНЦІ ЗЕМЛІ . ВВЕСТИ ВИНЯТОК В КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕКС СТ ,1000 ЗА ЛЮБІ МАХІНАЦІЇ ,ПІДРОБКИ ,ОБМАН ,КОРУПЦІЮ ,НАДАННЯ ДОЗВОЛУ НЕВСТАНОВЛЕНИМ ОСОБАМ НА КУПІВЛЮ ,ПРОДАЖ ЗЕМЛІ .КОФІСКАЦІЯ МАЙНА СІМЇ ,ТА 25 РОКІВ СУВОРОГО УВЯЗНЕННЯ ,З ВІДПРАЦЮВАННЯМ В УВЯЗНЕННІ ВІД 10 МІЛЛІОНІВ ДО 100 МІЛЛІОНІВ ГРИВЕНЬ, ОБОВЯЗКОВО .

  • ВОЛОДИМИР

    ДОРЕЧІ НЕБУЛО ДЕЛЕГУВАННЯ ПАНУ ЗЕЛЕНСЬКОМУ ТА ЙОГО КОМАНДІ ,РАЗОМ З ПАРТІЄЮ “СЛУГА НАРОДУ ” УДОСКОНАЛЮВАТИ МЕХАНІЗМИ ПОГРАБУВАННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ ТА УКРАЇНИ .А БУЛО ДЕЛЕГУВАННЯ ЗУПИНИТИ ПОГРАБУВАННЯ В РІЗНИХ ФОРМАХ , МЕТОДАХ МЕХАНІЗМАХ ТА КОРУПЦІЙНИХ СХЕМАХ УКРАЇНЦІВ ТА УКРАЇНИ .В НАС ДЕМОКРАТИЧНА ДЕРЖАВА УКРАЇНА ,А ЦЕ ЗНАЧИТЬ ВСІ РІВНІ ПЕРЕД ЗАКОНОМ .СТОЇТЬ ПИТАННЯ ЧИ ПРАВДА ЩО ЗАВОДИ І ФАБРИКИ КОЛОМОЙСЬКОГО ОТРИМАЮТЬ ЕНЕРГОНОСІЇ :ЕЛЕКРОЕНЕРГІЮ ,ВУГІЛЬЛЛЯ ПО ЗАНИЖИНИМ ЦІНАМ ,І ЧОМУ КОЛОМОЙСЬКИЙ БЕЗ ВИГРАВАННЯ ТЕНДЕРІВ НА АУКЦІОНІ В ПРОЗОРО ПОЧАВ ПОСТАЧАТИ ПАЛИВОМАСТИЛЬНІ МАТЕРІАЛИ В УКРАЇНСЬКУ АРМІЮ І … ? .

Додати коментар

scroll to top