Home » ­ » На вулиці Чумацькій встановили обмежувачі швидкості, дорожні знаки та дзеркала (фото)

На вулиці Чумацькій встановили обмежувачі швидкості, дорожні знаки та дзеркала (фото)

24.09.2019 13:13 Категорія: ­ Новини

rekonstruktsiya-vul_-chumatskoi-1Нещодавно у Тернополі на вулиці Чумацькій , а саме – на ділянці дороги від ресторану «Хутір» до вулиці Яблуневої,  приступили до влаштування нового тротуару фігурними елементами мощення. Планується, що тут буде влаштовано тротуар, а також підпірна стінка, яка захищатиме від зсуву грунту.

Напередодні на вул. Чумацькій (від закладу «Riverside club» до ресторану «Хутір») провели роботи з прокладання велосипедної та бігової (пішохідної) доріжки протяжністю 670 м. Для забезпечення безпечного пересування ділянкою як для водіїв, так і для пішоходів, тут також облаштували пристрої обмеження руху транспорту («лежачі поліцейські»), нові дорожні знаки, а також дорожні оглядові дзеркала.

До слова, два пристрої обмеження руху транспорту встановили жителі прилегли будинків за власні кошти.

rekonstruktsiya-vul_-chumatskoi-3

rekonstruktsiya-vul_-chumatskoi-5

vul_-chumatska-novi-dorogni-znaki

На вулиці Чумацькій встановили обмежувачі швидкості, дорожні знаки та дзеркала (фото) Reviewed by on . Нещодавно у Тернополі на вулиці Чумацькій , а саме – на ділянці дороги від ресторану «Хутір» до вулиці Яблуневої,  приступили до влаштування нового тротуару фіг Нещодавно у Тернополі на вулиці Чумацькій , а саме – на ділянці дороги від ресторану «Хутір» до вулиці Яблуневої,  приступили до влаштування нового тротуару фіг Rating: 0

Додати коментар

scroll to top