fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині громада уже має свій екскаватор

На Тернопільщині громада уже має свій екскаватор

18.09.2019 13:26 Категорія: Новини

екскаваторНа подвір’ї поблизу адмінбудинку Великогаївської сільської ради відбулася передача екскаватора JCB від партнерів нашої громади програми DOBRE на комунальне підприємство «Громада-сервіс».

На цей захід завітали директор програми USAID DOBRE Беррі Рід,  програмний офіцер програми DOBRE Михайло Козирев та експерт з розвитку громад ГО ЗУРЦ Дмитро Якимець, зазначається на сайті ОТГ.

До гостей та присутніх звернувся голова Великогаївської сільської ради ОТГ Олег Кохман. Він висловив щиру подяку директору програми USAID DOBRE Беррі Ріду, програмному офіцеру програми DOBRE Михайлу Козиреву за допомогу у реалізації даного проекту та висловив сподівання і на подальшу спільну співпрацю з цією програмою.

Беррі Рід звернув увагу на позитивні зміни у громаді, наголосив на проведеній роботі за цей короткий період, який призвів до закупівлі даного екскаватора JCB для потреб комунального підприємства «Громада-сервіс» та Великогаївської громади.

Керівник КП «Громада-сервіс» Олег Колісник подякував усім причетним до реалізації даного проекту. Парох с. Великі Гаї отець Володимир Хома освятив техніку.

На завершення заходу всі присутні мали змогу побачити у дії екскаваторJCB.

 

На Тернопільщині громада уже має свій екскаватор Reviewed by on . На подвір’ї поблизу адмінбудинку Великогаївської сільської ради відбулася передача екскаватора JCB від партнерів нашої громади програми DOBRE на комунальне підп На подвір’ї поблизу адмінбудинку Великогаївської сільської ради відбулася передача екскаватора JCB від партнерів нашої громади програми DOBRE на комунальне підп Rating: 0

Додати коментар

scroll to top