fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині готують масштабну реконструкцію битви за Збаразький замок

На Тернопільщині готують масштабну реконструкцію битви за Збаразький замок

22.09.2019 10:44 Категорія: Новини

реконструкцію битви за Збаразький замокМасштабну реконструкцію до 370-річчя битви за Збаразький замок на Тернопільщині готують історичні клуби.

Про це повідомляє Національний заповідник “Замки Тернопілля” на своїй сторінці в Facebook.

Так, 29 вересня планується відтворити фрагменти батальних сцен облоги. Зокрема — реконструювати події битви під Збаражем на території замку та призамковій площі силами клубів історичних реконструкцій України.

Окрім того, заплановані виступ Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Григорія Верьовки.

14 листопада – Відкриття художньої панорами “Битва під Збаражем 1649 року”. Проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції “Битва під Збаражем 1649 року, як вагомий етап Національно-визвольної революції під проводом Богдана Хмельницького (до 370-річчя відновлення Незалежності України в середині ХVІІ ст.)

На Тернопільщині готують масштабну реконструкцію битви за Збаразький замок Reviewed by on . Масштабну реконструкцію до 370-річчя битви за Збаразький замок на Тернопільщині готують історичні клуби. Про це повідомляє Національний заповідник “Замки Терноп Масштабну реконструкцію до 370-річчя битви за Збаразький замок на Тернопільщині готують історичні клуби. Про це повідомляє Національний заповідник “Замки Терноп Rating: 0

Додати коментар

scroll to top