fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині депутат сам собі виділив 2 га землі

На Тернопільщині депутат сам собі виділив 2 га землі

24.09.2019 09:32 Категорія: Новини

земляРішенням Монастириського районного суду задоволено позов Теребовлянської місцевої прокуратури в інтересах держави до сільської ради Монастириського району про скасування рішення щодо передачі земельної ділянки 2 га у приватну власність та повернення її у комунальну власність. Повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Встановлено, що відповідне рішення сільської ради Монастириського району від 23.06.2017 суперечить закону, оскільки воно прийняте за умови конфлікту інтересів депутата ради, що проголосував за виділення собі 2 га землі.

Оскільки впродовж 2 років спірне рішення щодо земельної ділянки, не було скасовано органом місцевого самоврядування, прокуратура звернулась до суду з відповідним позовом, який задоволено.

На Тернопільщині депутат сам собі виділив 2 га землі Reviewed by on . Рішенням Монастириського районного суду задоволено позов Теребовлянської місцевої прокуратури в інтересах держави до сільської ради Монастириського району про с Рішенням Монастириського районного суду задоволено позов Теребовлянської місцевої прокуратури в інтересах держави до сільської ради Монастириського району про с Rating: 0

Додати коментар

scroll to top