fbpx  
Home » Новини » Лісник з Тернопільщини увійшов у список 10 кращих в Україні (фото)

Лісник з Тернопільщини увійшов у список 10 кращих в Україні (фото)

21.09.2019 09:49 Категорія: Новини

Лісник з ТернопільщиниТернопільські працівники лісового господарства взяли участь у змаганнях, які об’єднали усіх вальників лісу на Київщині.

Зазначимо, що це був 22 Всеукраїнський конкурс – змагання вальників лісу. Цього року за звання кращого лісоруба змагалися 33 учасники та 24 команди. Тернопільщину представляв вальник лісу із Чортківщини Ілля Навотний. Проходили змагання декілька днів, а учасники могли позмагатись за першість у п’ятьох номінаціях, пише Терен.

Перші два етапи для нашого лісоруба пройшли доволі успішно. У вправі обрізування гілок він посів 7 місце, виконавши її за 25 секунд. У звалюванні дерев посів 4 місце, отримавши за виконане завдання 618 балів. Наступні змагання наш конкурсант провів на 5-6 позиціях, останній етап видався для нього важчим за попередні. Проте чоловіку вдалося потрапити в десятку кращих лісорубів України, де він посів заключне місце, повідомляє Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства.

 

Лісник з Тернопільщини увійшов у список 10 кращих в Україні (фото) Reviewed by on . Тернопільські працівники лісового господарства взяли участь у змаганнях, які об’єднали усіх вальників лісу на Київщині. Зазначимо, що це був 22 Всеукраїнський к Тернопільські працівники лісового господарства взяли участь у змаганнях, які об’єднали усіх вальників лісу на Київщині. Зазначимо, що це був 22 Всеукраїнський к Rating: 0

Додати коментар

scroll to top