fbpx  
Home » Новини » Корпорація «Roshen» передала ЗСУ велику партію боєприпасів

Корпорація «Roshen» передала ЗСУ велику партію боєприпасів

13.09.2019 17:58 Категорія: Новини

578Корпорація «Roshen» продовжує підтримувати Збройні Сили України – нещодавно до війська було передано велику партію боєприпасів до снайперської зброї натовського калібру.

Про це повідомляє Національний Промисловий Портал.

Повідомляється, що одна з військових частин ЗС України отримала нову велику партію набоїв .338 Lapua Magnum (8,6×70 мм) та .308 Winchester (7,62×51 мм) для снайперських гвинтівок, що перебувають на озброєні української армії. Нагадаємо, що сотні таких гвинтівок (понад 500) для української армії також були придбані корпорацією «Roshen», це зокрема вітчизняна Zbroyar UAR-10 (.308 Winchester) та Savage-110 (.338 Lapua Magnum).

Також цьогоріч корпорація «Roshen» звела кілька житлових будинків для військових.

roshen

Корпорація «Roshen» передала ЗСУ велику партію боєприпасів Reviewed by on . Корпорація «Roshen» продовжує підтримувати Збройні Сили України – нещодавно до війська було передано велику партію боєприпасів до снайперської зброї натовського Корпорація «Roshen» продовжує підтримувати Збройні Сили України – нещодавно до війська було передано велику партію боєприпасів до снайперської зброї натовського Rating: 0

Додати коментар

scroll to top