fbpx  
Home » Новини » Громада на Тернопільщині виграла 100 тисяч гривень

Громада на Тернопільщині виграла 100 тисяч гривень

04.09.2019 10:45 Категорія: Новини

гроші2Теребовлянська ОТГ перемогла в конкурсі проектів DREAMaction 3.0

Так, ідея “Інша КРАМниця” – соціальний Profit-room отримала підтримку та здобула перемогу у Конкурсі малих грантів DREAMaction 3.0, організованого CANactions School Western та  NIS Enterprise Fund. У Конкурсі взяли участь 182 заявки від об’єднаних територіальних громад з 23 областей України. Виграло – всього 4.

Мета даного конкурсу – підтримати об’єднані територіальні громади в реалізації практичних урбаністичних проектів задля підвищення якості умов та життя громад. Конкурсом передбачено надання грантів у розмірі до 100 000 грн. кожному з переможців.

Ідея – “Інша КРАМниця” – соціальний Profit-room – єдина в Україні передбачає функціонування нового майданчика для вирішення соціальних проблем жителів громади, повідомляється на сайті ОТГ. Це створення в Теребовлянській громаді нової платформи—інкубатора для розвитку підприємництва, навичок комунікації та соціальної адаптації осіб із складними життєвими обставинами у вигляді неформатної крамниці, що об’єднає сім’ї різного майнового стану для взаємної підтримки: адресної допомоги речами та наставництва.

Ми плануємо організувати роботу КРАМниці, де будемо навчати працювати людей, які перебувають в складних життєвих обставинах і водночас вирішувати їхні соціальні проблеми. Біля КРАМниці буде встановлено контейнер, де кожен охочий зможе поділитися одягом та речами побуту (вживаними або новими, такими, що не знадобилися). Усі ці речі працівники КРАМниці, тобто сім’ї у СЖО, впорядковуватимуть та сортуватимуть.

Частину речей вони зможуть реалізувати, а виручені кошти, спільно з наставником – працівником соціальної сфери Теребовлянської громади, розділити на першочергові потреби власної сімї, накопичити як стартовий капітал для маленької власної справи або ж – використати як благодійну допомогу для потребуючих жителів ОТГ. Також зібрані речі будуть використовуватись як адресна допомога малозабезпеченим сім’ям, котрі не мають в що одягти дітей, потребують тих чи інших (наявних в КРАМниці) речей.

Базові навики домашнього побуту, планування сімейного бюджету, комунікація з іншими сім’ями та відвідувачами КРАМниці, профорієнтація на майбутнє – такі вміння націлений розвивати проект у середовищі сімей, що потрапили в складні життєві обставини. Віримо, що взаємна допомога та підтримка між жителями громади та віра у власні сили допоможе частині сімей вийти зі складного становища та стати щасливішими.

 

Громада на Тернопільщині виграла 100 тисяч гривень Reviewed by on . Теребовлянська ОТГ перемогла в конкурсі проектів DREAMaction 3.0 Так, ідея “Інша КРАМниця” – соціальний Profit-room отримала підтримку та здобула перемогу у Кон Теребовлянська ОТГ перемогла в конкурсі проектів DREAMaction 3.0 Так, ідея “Інша КРАМниця” – соціальний Profit-room отримала підтримку та здобула перемогу у Кон Rating: 0

Додати коментар

scroll to top