fbpx  
Home » Новини » Фтизіатричну службу Тернопільщини реформуватимуть

Фтизіатричну службу Тернопільщини реформуватимуть

03.09.2019 13:12 Категорія: Новини

медикПро діяльність фтизіатричної служби в умовах діючих та нових реформ медицини йшлося на нараді управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації.

Йшлося про реорганізацію фтизіатричної служби Тернопільської області, зокрема закриття протитуберкульозних диспансерів у Кременці, Язлівці Бучацького району та Білобожниці Чортківського району та скорочення стаціонарних відділень.

Обґрунтовувалось це тим, що кількість туберкульозних хворих, які підлягають лікуванню у відділеннях такого профілю є незначною. Крім того, згідно сучасних вимог змінилися підходи до лікування даного захворювання. Значний акцент робиться на посиленні амбулаторного етапу лікування, який передбачає значне скорочення термінів перебування хворих на туберкульоз у стаціонарі. Це, і є, в принципі, вимогою реформи. Планово – реорганізувати на базі диспансерів у відділення обласного «Хоспісу», що дасть можливість ефективно використати приміщення та працевлаштувати працівників, інформує Управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації.

- Реформа фтизіатричної служби має на меті привести систему лікування хворих на туберкульоз у відповідність до міжнародних стандартів – повідомив начальник головного управління охорони здоров’я ТОДА Володимир Богайчук. – Саме згідно з цими міжнародними стандартами акцент робиться на амбулаторному лікуванні. У зв’язку зі зміною підходів до лікування, назріла потреба в реорганізації фтизіатричної служби в області.

 

Фтизіатричну службу Тернопільщини реформуватимуть Reviewed by on . Про діяльність фтизіатричної служби в умовах діючих та нових реформ медицини йшлося на нараді управління охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації. Й Про діяльність фтизіатричної служби в умовах діючих та нових реформ медицини йшлося на нараді управління охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації. Й Rating: 0

Додати коментар

scroll to top