fbpx  
Home » Новини » З перемогою Зеленського відновлюється вплив олігархів, – в медіа оприлюднили факти

З перемогою Зеленського відновлюється вплив олігархів, – в медіа оприлюднили факти

07.08.2019 16:56 Категорія: Новини

коломойський - зеленськийНещодавно на порталі «Українська правда» вийшло інтервю олігарха Ігоря Коломойського, у якому він говорить про стан державних справ та розповідає про фаворитів на ключові посади в державі.

Аналізуючи це, можна зрозуміти, що Коломойський перебуває в ланцюгу прийняття рішень. А якщо він впливає на призначення прем’єра, то чи впливає він на нижчі посади – міністерські, силовиків тощо – взагалі запитання риторичне. Тим більше, що Офісом Президента керує його особистий адвокат Андрій Богдан. Саме особистий, а не корпоративний. Важко повірити, що вони сьогодні не спілкуються. Люди, які знають один про одного геть усі таємниці.

Якщо ж звернути увагу на заяви про підтримку Вакарчука, Тимошенко, Відродження, створення Олександром Дубинським у фракції Слуга народу групи «Справедливість», без перебільшень можна сказати – Коломойський може отримати в парламенті золоту акцію – як для прийняття рішень, так і для внесення змін до Конституції.

Відтак, з перемогою Зеленського відновлюється вплив олігархів, зруйнований за часів Порошенка. Навіть більше – Україна перетворюється з парламентсько-президентської на олігархічну республіку.

І перші кроки з боку нового президента уже зроблені. Якраз на користь Коломойського. А саме:

  • Суд скасував 60 млн грн податкового боргу МАУ, якою володіє Коломойський
  • Суд пробачив Укртатнафті, нафтогазовій компанії Коломойського, штраф на 1 млрд грн, а НПК «Галичина», якою володіє олігарх, штраф на 326.9 млн грн
  • МАУ заборгувала і не повертає державі 476 млн грн
  • Колишній голова “Укртранснафти” з групи “Приват” Лазорко завдав збитків державі на 456 млн грн, але вже навіть знятий з розшуку.
  • Суд підтвердив скасування кредиторських вимог «Дніпроавіа» Коломойського перед Приватбанком на 1,5 млрд грн
  • Суд зняв арешт з 415 нерухомих об’єктів “Приватофіс”
  • Прибуток “Укрнафта”, співвласником якої є Коломойський,  за перше півріччя скоротився в 113 разів – з 2,06 мільярда гривень до 18,2 мільйона гривень

Але мабуть цього мало, тому:

  • Коломойський вимагає в якості компенсації за Приватбанк 2 млрд дол
  • Коломойський поновив позов до України на 700 млн дол із-за банкрутства його компанії «Аеросвіт»
  • У МАУ намагаються через суд домогтися повернення 900 млн грн.
З перемогою Зеленського відновлюється вплив олігархів, – в медіа оприлюднили факти Reviewed by on . Нещодавно на порталі «Українська правда» вийшло інтерв’ю олігарха Ігоря Коломойського, у якому він говорить про стан державних справ та розповідає про фаворитів Нещодавно на порталі «Українська правда» вийшло інтерв’ю олігарха Ігоря Коломойського, у якому він говорить про стан державних справ та розповідає про фаворитів Rating: 0

Додати коментар

scroll to top