fbpx  
Home » Кримінал » Які марки автомобілів найчастіше крадуть у Тернополі?

Які марки автомобілів найчастіше крадуть у Тернополі?

06.08.2019 15:11 Категорія: Кримінал Новини

злодійЗа півроку у Тернопільській області викрали 45 транспортних засобів. Крадуть, як мопеди, так і автомобілі класу «преміум». Правоохоронцям вдалося розкрити тільки 46% випадків незаконних заволодінь транспортними засобами. Із 45 викрадених засобів пресування власникам повернули 28. Робота щодо пошуку інших транспортних засобів триває, пише Реально.

«Цього року було викрадено десять мопедів і мотоциклів, шість автомобілів марки «ВАЗ», три Фольксваген Швроле, два Форди, по одному ЗАЗ, ДЕУ, Мазда, Ауді, Фіат, Дачія, Сітроен, Хонда, Пежо, БМВ, – розповів Олександр Богомол, начальник Головного управління Нацполіції в Тернопільській області. – Також було вісім випадків викрадення авто преміум класу: 2 Тойти, 2 Лексуса, Хюндай, Хонда, Кіа і Нісан. З них декілька автомобілів ми знайшли і повернули, декілька осіб притягнули до кримінальної відповідальності. Була цікава ситуація, коли викрали дорогу машину, у якій був встановлений джіпіерес.

Ми пів України їздили за тим автомобілем, від хмельницьких поліцейських злочинець втік, але був зафіксований на боді-камери, на відеоспостереженні. Ми встановили особу викрадача, проводимо розшукові заходи для його затримання. Це серійний злодій по угонах, не раз потрапляв у поле зору міліції і поліції. Тому для всіх власників дорогих автомобілів рекомендую встановлювати джіпіерес – це досить корисна річ, його важко заблокувати, це хороша допомога, як для працівників поліції, так і для власників, щоб убезпечити свої авто.

Звичайно, факти викрадення транспортних засобів потребують розкриття, і ми над ними працюємо. Це складний вид злочину у плані доказів і документування. Так, у минулому році ми три групи викрадачів затримали. Не завжди вдається притягнути всіх до відповідальності тому, що коли уганяють авто декілька осіб, і один сидить за кермом, то кримінальна відповідальність лягає на нього, а вину інших важко довести. Загалом, у нашій області ситуації із незаконними заволодіннями транспортними засобами не є загрозливою і ми продовжуємо працювати над розкриттям таких злочинів.».

 

Які марки автомобілів найчастіше крадуть у Тернополі? Reviewed by on . За півроку у Тернопільській області викрали 45 транспортних засобів. Крадуть, як мопеди, так і автомобілі класу «преміум». Правоохоронцям вдалося розкрити тільк За півроку у Тернопільській області викрали 45 транспортних засобів. Крадуть, як мопеди, так і автомобілі класу «преміум». Правоохоронцям вдалося розкрити тільк Rating: 0

Додати коментар

scroll to top