fbpx  
Home » Новини » У Збаражі волонтери допомагають багатодітним сім’ям добудувати і утеплити своє житло

У Збаражі волонтери допомагають багатодітним сім’ям добудувати і утеплити своє житло

23.08.2019 09:20 Категорія: Новини

волонтери допомагають багатодітним сім’ямВолонтери у Збаражі допомагають 2 багатодітним сім’ям добудувати і утеплити своє житло, також зводять вуличну сцену на території місцевої школи. Ці волонтери – представники культурно-освітнього проекту «Будуємо Україну разом» благодійної організації “Львівська освітня фундація”, – про це “Новинам на Суспільному.Тернопільщина” повідомила організаторка проекту Марина Балака. За її словами працюють 25 волонтерів проекту і ще їм допомагають стільки ж волонтерів – жителів Збаража.

Всього на проект у Збаражі, каже Марина Балака, Міністерство молоді і спорту має виділити 160 тисяч гривень, “Львівська освітня фундація” – ще 50 тисяч, і волонтери «Будуємо Україну разом», які проживають у Збаражі – зібрали близько 40 тисяч гривень.

У Збаражі волонтери допомагають багатодітним сім’ям добудувати і утеплити своє житло Reviewed by on . Волонтери у Збаражі допомагають 2 багатодітним сім’ям добудувати і утеплити своє житло, також зводять вуличну сцену на території місцевої школи. Ці волонтери – Волонтери у Збаражі допомагають 2 багатодітним сім’ям добудувати і утеплити своє житло, також зводять вуличну сцену на території місцевої школи. Ці волонтери – Rating: 0

Додати коментар

scroll to top