fbpx  
Home » Новини » У Тернополі після реконструкції відкрили сквер Чорновола (фото)

У Тернополі після реконструкції відкрили сквер Чорновола (фото)

29.08.2019 13:09 Категорія: Новини

onovleniy-skver-chornovola-28-08-2019_jpg-222-1У Тернополі після реконструкції відкрили сквер Чорновола. У сквері оновили пішохідну та проїзні ділянки, вуличне освітлення та лавочки для відпочинку, висадили нові червонолисті клени.

«Після реконструкції ділянка від вокзалу до Театрального майдану стала відкритим вуличним простором, – розповідає komun.te.ua міський голова Сергій Надал. – З обох сторін висаджено червонолисті клени, яких разом налічується 60. Також змінено схему дорожнього руху і вулиця стала проїзною, тобто з вулиці Чорновола можна повернути на бульвар Шевченка».

До слова, на етапі ремонту залишилася лише реконструкція фонтану, яку планують завершити у вересні. Також у сквері буде облаштована модульна громадська вбиральня.

onovleniy-skver-chornovola-28-08-2019_jpg-333

onovleniy-skver-chornovola-28-08-2019_jpg-222-1

onovleniy-skver-chornovola-28-08-2019_jpg-777

 

У Тернополі після реконструкції відкрили сквер Чорновола (фото) Reviewed by on . У Тернополі після реконструкції відкрили сквер Чорновола. У сквері оновили пішохідну та проїзні ділянки, вуличне освітлення та лавочки для відпочинку, висадили У Тернополі після реконструкції відкрили сквер Чорновола. У сквері оновили пішохідну та проїзні ділянки, вуличне освітлення та лавочки для відпочинку, висадили Rating: 0

Додати коментар

scroll to top