Home » ­ » У Тернополі холодну воду подаватимуть погодинно?

У Тернополі холодну воду подаватимуть погодинно?

14.08.2019 12:13 Категорія: ­ Новини

водаТернопіль може перейти на погодинну подачу води. Це пов’язано із тим, що водоканали не мають коштів на сплату електроенергії у тарифі підприємств.

Про це повідомили в Українській асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства Укрводоканалекологія, пише Терен.

– Якщо ми чуємо, що водоканал відключений від електроенергії, причина одна – не покривається тариф, немає коштів для розрахунку. Якщо з 20 серпня деякі міста заявлятимуть про перехід на погодинну подачу води, щоб всі розуміли цю причину, – сказала на прес-конференції віце-президент асоціації Ольга Бабій.

Як заявила Ольга Бабій, таке нововведення зумовлене тим, що у липні ціна на електроенергію для комунальних підприємств зросла на 25%, як результат – заборгованість.

 

У Тернополі холодну воду подаватимуть погодинно? Reviewed by on . Тернопіль може перейти на погодинну подачу води. Це пов’язано із тим, що водоканали не мають коштів на сплату електроенергії у тарифі підприємств. Про це повідо Тернопіль може перейти на погодинну подачу води. Це пов’язано із тим, що водоканали не мають коштів на сплату електроенергії у тарифі підприємств. Про це повідо Rating: 0

Додати коментар

scroll to top