fbpx  
Home » Новини » У Тернополі 40 учасників АТО отримають грошову компенсацію за земельні ділянки

У Тернополі 40 учасників АТО отримають грошову компенсацію за земельні ділянки

08.08.2019 14:25 Категорія: Новини

АТОЗасідання Ради підтримки ветеранів антитерористичної операції відбулось у Тернопільській міськраді. Під час нього із Реєстру громадян, учасників АТО, на яких поширюється чинність Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, котрі зареєстровані у Тернополі й бажають отримати грошову компенсацію за земельні ділянки для індивідуального житлового будівництва, визначено 40 осіб.

“Принципом рішення Ради є наявність у бійців поранень, державних нагород та особливостей сімейного стану”, – зазначає голова Ради, заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.

Прізвища атовців буде подано на затвердження виконавчого комітету міської ради. Відтак, кожен з них отримає грошову компенсацію у сумі понад 75 тис грн. Виплати здійснюватимуться на підставі затвердженого Порядку, пише Головне.

Нагадаємо, під час крайньої сесії депутати підтримали зміни до бюджету Тернопільської міської територіальної громади на 2019 рік, відповідно до яких понад 3 млн. грн спрямовано на компенсаційні виплати учасникам АТО за земельні ділянки для індивідуального житлового будівництва.

Зазначимо, Рада підтримки ветеранів антитерористичної операції захищає інтереси ветеранів та учасників бойових дій, а також, на основі Законів України “Про місцеве самоврядування” та “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”. До її складу входять громадські організації, які об’єднують ветеранів та учасників АТО.

Нагадаємо, у березні 2018 року Тернопільська міська рада прийняла рішення, відповідно до якого учасники бойових дій з Тернополя замість земельної ділянки для будівництва житла можуть отримати грошову компенсацію.  Перелік документів та першочерговість отримання такої компенсації за земельні ділянки затверджено “Порядком виплати грошової компенсації за земельні ділянки для індивідуального житлового будівництва особам, на яких поширюється чинність Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та які зареєстровані у Тернополі”. Грошова компенсація розраховується з врахуванням базової вартості 1кв.м. нормативної грошової оцінки земель м. Тернополя та виплачується в розмірі  грошової оцінки земельної ділянки площею 0,06га. Торік правом на отримання компенсації скористалися шестеро осіб, які отримали по 75000 грн. Від початку 2019-го такі грошові виплати отримали 10 учасників АТО.

Станом на 1 серпня зареєстровано 163 звернення громадян щодо отримання грошової компенсації за земельні ділянки.

 

У Тернополі 40 учасників АТО отримають грошову компенсацію за земельні ділянки Reviewed by on . Засідання Ради підтримки ветеранів антитерористичної операції відбулось у Тернопільській міськраді. Під час нього із Реєстру громадян, учасників АТО, на яких по Засідання Ради підтримки ветеранів антитерористичної операції відбулось у Тернопільській міськраді. Під час нього із Реєстру громадян, учасників АТО, на яких по Rating: 0

Додати коментар

scroll to top