fbpx  
Home » Новини » У громаді на Тернопільщині запрацює місцева пожежна команда

У громаді на Тернопільщині запрацює місцева пожежна команда

03.08.2019 13:40 Категорія: Новини

пожежникиНа черговій, тридцятій, сесії Зборівської міської ради було розглянуто питання  «Про створення місцевої пожежної команди пожежної охорони Зборівської міської ради» яка найближчим часом запрацює в селі Гарбузів і буде, при потребі, надавати допомогу навколишнім селам.

Начальник фінансового відділу, Володимир Багрій  у своєму виступі на сесії довів до відома депутатів проект рішення «Про затвердження звіту про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади Зборівської міської ради за І півріччя 2019 року» яке буде опубліковане в районній газеті і на сайті громади.

Більшість з інших  розглянутих питань стосувалося затвердження технічних документацій та проектів рішень щодо відведення земельних ділянок.

В різному було обговорено стан доріг в ОТГ та забезпечення їх ремонту установами що виграли тендера на їх утримання. Саме до цього долучився Микола Олійник, головний спеціаліст.

 

У громаді на Тернопільщині запрацює місцева пожежна команда Reviewed by on . На черговій, тридцятій, сесії Зборівської міської ради було розглянуто питання  «Про створення місцевої пожежної команди пожежної охорони Зборівської міської ра На черговій, тридцятій, сесії Зборівської міської ради було розглянуто питання  «Про створення місцевої пожежної команди пожежної охорони Зборівської міської ра Rating: 0

Додати коментар

scroll to top