fbpx  
Home » Новини » Триває заміна ділянки тепломережі на вулиці 15 Квітня (фото)

Триває заміна ділянки тепломережі на вулиці 15 Квітня (фото)

14.08.2019 11:12 Категорія: Новини

тепломережі-1Триває реконструкція котельні та заміна ділянки тепломережі на вулиці 15 Квітня.

Як повідомлєя Тернопіль житлово-комунальний, наразі ремонтні роботи проводяться на котельнях, що на вул. Лесі Українки, 3 та на вул. Київській, 3с, а також розпочато заміну ділянок теплової мережі на вулицях Л. Українки, Протасевича та Київській.

Зі слів начальника відділу інвестиційного розвитку КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» Ореста Куриляка, котельня, що на вул. Лесі Українки, працювала понад 40 років і за цей час обладнання вичерпало свій експлуатаційний ресурс та потребувало заміни.

«На даний час у приміщенні проведено демонтаж старого котельного обладнання, трубопроводів та котлів, а незабаром тут планується встановлення трьох сучасних газових котлів виробництва Viessmann загальною потужністю 30 МВт. Таке котельне обладнання дозволить забезпечити належне постачання теплової енергії споживачам більшої частини мікрорайону Східний»,- додає Орест Куриляк.

тепломережі-2

тепломережі-3

тепломережі-4

тепломережі-5

тепломережі-6

тепломережі-7-1

 

Триває заміна ділянки тепломережі на вулиці 15 Квітня (фото) Reviewed by on . Триває реконструкція котельні та заміна ділянки тепломережі на вулиці 15 Квітня. Як повідомлєя Тернопіль житлово-комунальний, наразі ремонтні роботи проводяться Триває реконструкція котельні та заміна ділянки тепломережі на вулиці 15 Квітня. Як повідомлєя Тернопіль житлово-комунальний, наразі ремонтні роботи проводяться Rating: 0

Додати коментар

scroll to top