fbpx  
Home » Кримінал » Тернопільські спецслужби викрили колишнього бойовика «ЛНР»

Тернопільські спецслужби викрили колишнього бойовика «ЛНР»

30.08.2019 16:06 Категорія: Кримінал Новини

викрили колишнього бойовика «ЛНР»На Луганщині співробітники спецслужб викрили колишнього бойовика «ЛНР», котрий повернувся у рідне місто на контрольовану урядом України територію й понад чотири роки переховувався від правосуддя, приховуючи своє минуле.

Судячи з посвідчення, колишньому бойовикові тепер 38 років. Як повідомив сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю УСБУ в Тернопільській області, слідчі СБУ встановили, що мешканець Луганщини в лютому 2015 р. через територію Росії виїхав до тимчасово окупованого Алчевська. Там він добровільно вступив до незаконного збройного формування терористів так званого «Окремого козачого батальйону імені «Єрмака». Після того, як чоловік навчився правилам поводження зі стрілецькою зброєю, його разом з іншими бойовиками направили у Перевальський район для паспортного контролю на блокпості.

Згодом бойовика перевели у Первомайськ, де він був зв’язківцем, забезпечуючи телефонний зв’язок між блокпостами та штабом терористичного угруповання «Брянка СССР».

Проте вже у липні 2015 р., зрозумівши реальний стан справ на тимчасово окупованих територіях та істинні мотиви терористів, чоловік покинув підрозділ бойовиків і повернувся у рідне місто. Він приховував від оточуючих своє минуле, намагаючись вести розмірене життя. Свою відсутність удома понад пів року пояснював тим, що підробляв на сезонних роботах у Росії.

Колишньому бойовикові загрожує позбавлення волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років.

Розслідують кримінальне провадження слідчі УСБУ в Тернопільській області під процесуальним керівництвом прокуратури Тернопільської області.

 

Тернопільські спецслужби викрили колишнього бойовика «ЛНР» Reviewed by on . На Луганщині співробітники спецслужб викрили колишнього бойовика «ЛНР», котрий повернувся у рідне місто на контрольовану урядом України територію й понад чотири На Луганщині співробітники спецслужб викрили колишнього бойовика «ЛНР», котрий повернувся у рідне місто на контрольовану урядом України територію й понад чотири Rating: 0

Додати коментар

scroll to top