fbpx  
Home » Новини » Степан Барна звернувся до людей на фестивалі «Дзвони Лемківщини» (відео)

Степан Барна звернувся до людей на фестивалі «Дзвони Лемківщини» (відео)

04.08.2019 19:15 Категорія: Новини

photo5348108490209602251Традиційно фестиваль «Дзвони Лемківщини» збирає усіх лемків на Монастирищині в урочищі «Бичова». Цьогоріч свято відбувається 2-4 серпня за участі гостей з різних куточків світу. Адже цього разу фестиваль, крім того, що ювілейний ХХ-ий, то ще й – у новому статусі «міжнародний». Відвідав «Дзвони Лемківщини» й екс-голова Тернопільської ОДА та депутат Тернопільської обласної ради Степан Барна.

«Для мене фестиваль “Дзвони Лемківщини” – не просто місце, де можна зустрітися з добрими знайомими та друзями. Це місце, яке наповнене історією та спогадами людей, які пережили депортацію, із своїх етнічних земель Холмщини, Лемківщини та Надсяння 75 років тому, – наголосив він. – Щороку ми тут, на Монастирищині, у місці, де згуртувалися, об’єдналися і сформували велику лемківську родину люди, яких депортацією та виселенням хотіли знищити як етнічну групу. Люди, які вижили, згуртувалися і продовжують розвивати лемківську культуру. Для нашої родини ця тема також дуже близька та особиста».

За словами Степана Барни, розвиток цього місця дозволить залучати сюди ще більше туристів та дозволить популяризувати культурну й туристичну складові нашої області. «А ми цьому посприяємо», – зауважив він.

Екс-очільник області також нагадав, що на території лемківського села відбудеться будівництво музею-пантеону в рамках реалізації проекту “LEMKO S.V.I.T”, кошти на який виділені із державного та обласного бюджетів.

Степан Барна звернувся до людей на фестивалі «Дзвони Лемківщини» (відео) Reviewed by on . Традиційно фестиваль «Дзвони Лемківщини» збирає усіх лемків на Монастирищині в урочищі «Бичова». Цьогоріч свято відбувається 2-4 серпня за участі гостей з різни Традиційно фестиваль «Дзвони Лемківщини» збирає усіх лемків на Монастирищині в урочищі «Бичова». Цьогоріч свято відбувається 2-4 серпня за участі гостей з різни Rating: 0

Додати коментар

scroll to top