fbpx  
Home » Економіка » Скільки отримують заробітчани Тернопільщини за кордоном?

Скільки отримують заробітчани Тернопільщини за кордоном?

11.08.2019 08:25 Категорія: Економіка Новини

заробітчаниЧерез трудову міграцію Україна втрачає кваліфікованих працівників. А від початку 2020 року слід чекати ще більшої кадрової кризи – Німеччина спрощує процедуру працевлаштування для українців.

Заробітчани все частіше обирають Польщу, Чехію і країни Балтії. Одна з найголовніших причин – зарплата, передає 24 канал. У Польщі українець може заробити 800-900 євро, у Чехії – до 1000 євро, пише Наш день.

А після нового року, пише Наш День, відкриється й ринок працевлаштування Німеччини, куди українці поїдуть залюбки, бо мінімальна зарплата в Україні – 140 євро, в Німеччині – 1600 євро.

У Мінсоцполітики запевняють: аби українці залишалися на батьківщині, середня платня має бути не менше 15 тисяч гривень, поки що вона лише 10 тисяч. Поки українці шукають кращої долі за кордоном, до нас приїздять вихідці з Азії.

 

Скільки отримують заробітчани Тернопільщини за кордоном? Reviewed by on . Через трудову міграцію Україна втрачає кваліфікованих працівників. А від початку 2020 року слід чекати ще більшої кадрової кризи – Німеччина спрощує процедуру п Через трудову міграцію Україна втрачає кваліфікованих працівників. А від початку 2020 року слід чекати ще більшої кадрової кризи – Німеччина спрощує процедуру п Rating: 0

Додати коментар

scroll to top