fbpx  
Home » Новини » Під тернопільським «Офісом щастя» бабусі проклинають молодят (відео)

Під тернопільським «Офісом щастя» бабусі проклинають молодят (відео)

09.08.2019 16:08 Категорія: Новини

бабусі проклинають молодят16 липня у Тернополі відкрили новий “Офіс щастя” (РАЦС). Приміщення нове, а проблеми все ті ж. Разом із РАЦСом на нове місце перекочували і добре відомі тернополянам жінки, які нав’язують свої артистичні послуги молодятам.

Бабусі чекають на своїх “жертв” під будівлею, де укладають шлюби, та співають весільних пісень, коли щойностворені пари виходять з приміщення. Проте роблять це вони не від щирого серця, а за винагороду. У випадку відсутності якої, замість хороших побажань на молоду сім’ю сипеть шквал образ і прокльонів.

Зазвичай, молодята, аби уникнути гніву “співачок” та не псувати собі настрою, намагались віддячити жінкам у грошовій формі.

Джерело: TernopilTravel

Під тернопільським «Офісом щастя» бабусі проклинають молодят (відео) Reviewed by on . 16 липня у Тернополі відкрили новий “Офіс щастя” (РАЦС). Приміщення нове, а проблеми все ті ж. Разом із РАЦСом на нове місце перекочували і добре відомі тернопо 16 липня у Тернополі відкрили новий “Офіс щастя” (РАЦС). Приміщення нове, а проблеми все ті ж. Разом із РАЦСом на нове місце перекочували і добре відомі тернопо Rating: 0

Додати коментар

scroll to top