Home » ­ » Падре Серж проповідує слово Боже до тернополян в Інтернеті (відео)

Падре Серж проповідує слово Боже до тернополян в Інтернеті (відео)

15.08.2019 16:58 Категорія: ­ Новини

Падре СержУ нього більш ніж півтори тисячі підписників та кілька тисяч переглядів. Отець Сергій Ганчаров створив відеоблог «падре Серж», де доступно з позиції церкви говорить про віру, корупцію, секс, алкоголь і татуювання. Своїми короткими відео намагається достукатися до серця кожного. Із незвичним священиком спілкувалися і журналісти Т1 Новини.

“Секс, наркотики і рок-н-рол. Друзі, чи можна не грішити і бути щасливою людиною” – можна спочатку подумати, що це звичайний блогер. Але у такий спосіб отець Сергій намагається проповідувати слово Боже. Його YouTube-канал набирає сотні тисяч переглядів. Священник назвав його «падре Серж».

Це відео священника стало найпопулярніше. Отець Сергій це пояснює особливістю нашого регіону. Вести відеоблог священник почав нещодавно. Каже, що в такий спосіб намагається проповідувати слово Боже серед молоді. У розмові часто використовує сленг. А сам говорить з білоруським акцентом. Він – уродженець Мінська. 8 років тому його відправили на служіння до України.

Падре Серж проповідує слово Боже до тернополян в Інтернеті (відео) Reviewed by on . У нього більш ніж півтори тисячі підписників та кілька тисяч переглядів. Отець Сергій Ганчаров створив відеоблог «падре Серж», де доступно з позиції церкви гово У нього більш ніж півтори тисячі підписників та кілька тисяч переглядів. Отець Сергій Ганчаров створив відеоблог «падре Серж», де доступно з позиції церкви гово Rating: 0

Додати коментар

scroll to top