fbpx  
Home » Новини » Найбільший європейський оператор автобусних перевезень вийшов на ринок Тернопільщини

Найбільший європейський оператор автобусних перевезень вийшов на ринок Тернопільщини

03.08.2019 11:11 Категорія: Новини

FlixBusТранспортна компанія FlixBus, яка здійснює дешеві автобусні пасажирські перевезення в ЄС та США, вийшла на український ринок.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян у своєму Facebook.

«Найбільший і найдешевший автобусний перевізник Європи Flixbus в Україні! Ми перша держава поза межами ЄС, після США, де вони розпочали роботу», — повідомив Омелян.

Він додав, що вартість квитків на міжнародні автобусні перевезення починатиметься з 5 євро.

За даними «ЦТС», у 2019 році FlixBus запустить рейси з Києва, Львова, Харкова, Дніпра, Одеси, Чернівців, Івано-Франківська, Вінниці та Тернополя.

«Це запланована мережа. Ми ще хочемо порадитися з місцевими перевізниками. Їм видніше, куди їздять їхні громадяни», — повідомив генеральний директор FlixBus в Польщі та Україні Михайло Леман під час презентації з нагоди початку роботи компанії в Україні.

Зазначається, що спочатку перевезення FlixBus здійснюватиме за посередництва українських автобусних перевізників.

Перші рейси FlixBus планує відправити я у напрямку Київ-Кельн, Київ-Відень, Київ-Росток та Київ-Штутгарт. Наразі компанія продає квитки на ці напрямки ха цінами від 5 євро.

 

 

Найбільший європейський оператор автобусних перевезень вийшов на ринок Тернопільщини Reviewed by on . Транспортна компанія FlixBus, яка здійснює дешеві автобусні пасажирські перевезення в ЄС та США, вийшла на український ринок. Про це повідомив міністр інфрастру Транспортна компанія FlixBus, яка здійснює дешеві автобусні пасажирські перевезення в ЄС та США, вийшла на український ринок. Про це повідомив міністр інфрастру Rating: 0

Додати коментар

scroll to top