fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині створили ферми для вирощування енергетичної верби і тополі

На Тернопільщині створили ферми для вирощування енергетичної верби і тополі

06.08.2019 16:58 Категорія: Новини

фермаНа Тернопільщині створили ферми з вирощування енергетичних культур для генерації теплової та електричної енергії.

Як зазначив завідувач відділу Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Михайло Гументик, сьогодні найпрактичнішими у використанні є тополя та верба, передає agropolit.

“Енергетичні ферми – це невеликі приватні господарства, які об’єднуються у біоенергетичні підприємства, впроваджують екологічно зберігаючі технології, інтегрують у вже наявну систему ведення сільського господарства так звані біорезерви – використання відходів господарської діяльності у землеробстві й тваринництві для їхньої подальшої утилізації, переробки як енергії та інших видів відновлюваної сировини”, – пояснює Михайло Гументик.

Такі господарства допоможуть територіальним громадам використовувати місцеву сировину і спеціально вирощену біомасу. Енергетичні плантації необхідно закладати, орієнтуючись на споживача. Приміром, для школи площею 2-3 тис. метрів квадратних потрібно 10-20 гектарів енергетичних культур. Впродовж року відбувається повний цикл: і вирощування, і використання.

Націлені на вирощування енергетичних культур фермерські господарства будуть розвиватися. «Спроби започаткувати енергетичні господарства робляться не лише на Тернопільщині, а й у Вінницькій та Харківській областях», – каже він.

 

На Тернопільщині створили ферми для вирощування енергетичної верби і тополі Reviewed by on . На Тернопільщині створили ферми з вирощування енергетичних культур для генерації теплової та електричної енергії. Як зазначив завідувач відділу Інституту біоене На Тернопільщині створили ферми з вирощування енергетичних культур для генерації теплової та електричної енергії. Як зазначив завідувач відділу Інституту біоене Rating: 0

Додати коментар

scroll to top