fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині руїни замку засяють на усе місто

На Тернопільщині руїни замку засяють на усе місто

05.08.2019 16:58 Категорія: Новини

замкова гораУ Кременецькій міській раді відбулася зустріч-нарада, де обговорили перспективу підсвітки Замкової гори. Ініціювала перемовини ГО «Розвиток Кременеччини.

Під час розмови, як повідомили у міській раді, активісти поставили до відповідальних осіб питання щодо забезпечення комфортних умов для туристів під час відвідування найвизначнішої історико-архітектурної пам’ятки Кременця. Зокрема, йшлося про брак смітників, зон відпочинку.

У результаті учасники зустрічі дійшли згоди щодо співфінансування реалізації проекту з освітлення Замкової гори. До того ж готовий проект уже є в ДІАЗі. За нинішніми розрахунками кошторис становить близько 300 тис. грн.. До фінансування, зокрема, долучиться міська та районна влада. Також активісти розраховують на допомогу спонсорів та місцевих підприємців.

Нагадаємо, вперше Замкову гору підсвітили у грудні минулого року. Історичну пам’ятку освічувало 20 світлодіодних ламп. Залишки руїн на Замковій горі у Кременці сяяли з 17 до 21:00. Акція сподобалася місцевим жителям і туристам, тому була озвучена ідея зробити її постійною.

 

На Тернопільщині руїни замку засяють на усе місто Reviewed by on . У Кременецькій міській раді відбулася зустріч-нарада, де обговорили перспективу підсвітки Замкової гори. Ініціювала перемовини ГО «Розвиток Кременеччини. Під ча У Кременецькій міській раді відбулася зустріч-нарада, де обговорили перспективу підсвітки Замкової гори. Ініціювала перемовини ГО «Розвиток Кременеччини. Під ча Rating: 0

Додати коментар

scroll to top