fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині хворі із гострим інфарктом міокарда безкоштовно отримують стент

На Тернопільщині хворі із гострим інфарктом міокарда безкоштовно отримують стент

16.08.2019 11:19 Категорія: Новини

кардіоцентр9Мережа кардіоцентрів, де кожен пацієнт з інфарктом чи інсультом може отримати фахову допомогу цілодобово, розширюється.

40-вим став реперфузійний центр на базі Тернопільської університетської лікарні. Це результат урядової програми, що зокрема передбачає забезпечення центрів ангіографами — сучасним та ефективним обладнанням, за допомогою якого лікарі визначають, де саме у судинах порушений кровообіг. За допомогою цих апаратів можливо виконувати стентування та емболізацію судин, постановку штучних водіїв ритму серця.

Важливо, як зазначила на своїй сторінці у Фейсбук в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун, що необхідну допомогу українці з інфарктом у критичному стані отримують абсолютно безоплатно, адже держава повністю покриває потребу в стент-системах для пацієнтів, які потребують негайного стентування. Завдяки ефективним державним закупівлям через міжнародні організації зараз кожен пацієнт з гострим інфарктом міокарда із елевацією сегменту ST (коли від оперативного втручання і встановлення стенту залежить життя людини) отримує стент безоплатно.

На Тернопільщині хворі із гострим інфарктом міокарда безкоштовно отримують стент Reviewed by on . Мережа кардіоцентрів, де кожен пацієнт з інфарктом чи інсультом може отримати фахову допомогу цілодобово, розширюється. 40-вим став реперфузійний центр на базі Мережа кардіоцентрів, де кожен пацієнт з інфарктом чи інсультом може отримати фахову допомогу цілодобово, розширюється. 40-вим став реперфузійний центр на базі Rating: 0

Додати коментар

scroll to top