fbpx  
Home » Новини » На Набережній ставу не будуватимуть відпочинковий комплекс

На Набережній ставу не будуватимуть відпочинковий комплекс

06.08.2019 12:19 Категорія: Новини

відпочинковий комплексУ міській раді готується проект рішення про скасування дії документів на облаштування комплексу на набережній Тернопільського ставу

Як зазначили у мерії, завершилося електронне опитування тернополян, організоване міською радою, щодо облаштування рекреаційно-відпочинкового комплексу на набережній Тернопільського ставу (в парку ім. Т. Г. Шевченка від ФСТ «Динамо» в сторону заводу «Опілля»).

З огляду на результати опитування та голосування, Тернопільська міська рада готує проект рішення щодо призупинення реалізації інвестиційного проекту зі створення рекреаційно-відпочинкового комплексу на набережній Тернопільського ставу адже понад 85% місцевих жителів, які взяли участь в опитуванні, негативно відносяться до будівництва комплексу на запропонованому місці і не підтримують його.

Враховуючи це, наразі готується проект рішення виконкому про скасування дії документів на ведення будь-яких робіт на цій ділянці.

На Набережній ставу не будуватимуть відпочинковий комплекс Reviewed by on . У міській раді готується проект рішення про скасування дії документів на облаштування комплексу на набережній Тернопільського ставу Як зазначили у мерії, заверш У міській раді готується проект рішення про скасування дії документів на облаштування комплексу на набережній Тернопільського ставу Як зазначили у мерії, заверш Rating: 0

Додати коментар

scroll to top