fbpx  
Home » Новини » На День Незалежності у Тернополі виступить популярний гурт

На День Незалежності у Тернополі виступить популярний гурт

21.08.2019 15:10 Категорія: Новини

112-1-1068x712Тернополяни зможуть відвідати концерт гурту “Без обмежень” на День Незалежності, 24 серпня. Гурт виконує музичні композиції у стилі рок. На сьогодні хлопці презентували більше сорока пісень, 8 кліпів, а також вони виконали саундрек до фільму “Німфо” О. Борщевського.

Все дійство відбуватиметься на Набережній Тернополіського Став у вечірній час, пише Моє місто.

З перших акордів своїх композицій «БЕЗ Обмежень» заряджає позитивною енергетикою кожного слухача, з перших концертів підкорює своєю харизматичністю, завойовуючи все більше і більше. Музика, в якій відчувається живий саунд, істинний драйв і соковитий смак життя.

Довідка: На даний момент пісні колективу звучать в ефірі багатьох радіостанцій України. Група багаторазово потрапляла в хіт-парад. Драйв і енергію, які група передає в своїх піснях, всі ті емоції та почуття, які «Без Обмеження» дарує на концертах складно описати словами, але можна з упевненістю сказати, що викладаються вони на всі 200% і публіка просто божеволіє від них . Досить душі відчути цю енергетику один раз, і вона ніколи не забуде емоції, подаровані командою «Без Обмженень».
«БЕЗ Обмежень» – група, в яку неможливо не закохатися, вони виконують музичні композиції у стилі рок.

https://moemisto.ua/

 

На День Незалежності у Тернополі виступить популярний гурт Reviewed by on . Тернополяни зможуть відвідати концерт гурту "Без обмежень" на День Незалежності, 24 серпня. Гурт виконує музичні композиції у стилі рок. На сьогодні хлопці през Тернополяни зможуть відвідати концерт гурту "Без обмежень" на День Незалежності, 24 серпня. Гурт виконує музичні композиції у стилі рок. На сьогодні хлопці през Rating: 0

Додати коментар

scroll to top