Home » ­ » Медзаклад на Тернопільщини отримав сучасні дихальні апарати зі штучним інтелектом

Медзаклад на Тернопільщини отримав сучасні дихальні апарати зі штучним інтелектом

13.08.2019 15:15 Категорія: ­ Новини

сучасні дихальні апарати зі штучним інтелектомШтучний інтелект та вентиляція легень. Саме такими функціями обладнані прилади, які тепер є в Тернопільському обласному онкологічному диспансері. Нове обладнання будуть використовувати під час операцій для пацієнтів із різними патологіями. Лікарі переконані, якісне обладнання допоможе врятувати не одне людське життя.

Сучасні дихальні апарати зі штучним інтелектом відтепер є в онкологічному диспансері у Тернополі. Будуть їх використовувати під час операцій, для штучної вентиляцій легень. Медики розповідають, завдяки багатофункціональності, їх можна використовувати для пацієнтів із різними видами патологій, пише МедіаТОР.

“Це дуже необхідні апарати і у нас є нагальна потреба в них. Тому, що в нас проходить близько 3000 наркозів на рік. Сьогодні буде велика операція на шлунку, яка може тривати декілька годин, тому будемо використовувати саме його”, каже завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Тернопільського обласного онкологічного диспансеру Микола Кочан.

 

Медзаклад на Тернопільщини отримав сучасні дихальні апарати зі штучним інтелектом Reviewed by on . Штучний інтелект та вентиляція легень. Саме такими функціями обладнані прилади, які тепер є в Тернопільському обласному онкологічному диспансері. Нове обладнанн Штучний інтелект та вентиляція легень. Саме такими функціями обладнані прилади, які тепер є в Тернопільському обласному онкологічному диспансері. Нове обладнанн Rating: 0

Додати коментар

scroll to top